Путін дав відмашку ФСБ на жорсткий терор: поразки Росії в Україні запустила нову програму

Кремлівський диктатор готовий на все, щоб врятувати режим, що похитнувся. На тлі провалів “другої армії світу” в Україні та почастішання ударів по території РФ Путін запустив нову програму – терору. Російські відомства бадьоро взяли під козирок, а провідна роль “полювання на відьом”, звичайно, відводиться ФСБ. Що сьогодні відбувається в Росії – читайте в цьому матеріалі.

Удари по Росії та істерика на колегії ФСБ

Порядок денний розширеної колегії Федеральної служби безпеки Росії, на якій був присутній президент РФ, неабияк “поламали” безпілотні літальні апарати, які напередодні атакували різні регіони країни-агресора. Істерика росіян, які раптово усвідомили, що “ППО просто немає”, переросла у злісне тупання ногами кремлівського диктатора.

Воно й зрозуміло: ляпас вийшов знатний. Та й взагалі в Росії ситуація з кожним днем дедалі більше турбує панівний режим. На цьому тлі крики Путіна про те, що необхідно посилити роботу з пошуку іноземних шпигунів і зайнятися “мерзотою” в Росії, яка намагається розколоти суспільство зсередини, анітрохи не здивували “фесів”. Але змусили збліднути.

“Прильоти бойових безпілотників по об’єктах у глибині території Росії Путін вважає загрозою його особистій безпеці і ставиться до цього з дуже великою стурбованістю. Незважаючи на доповідь президенту про те, що більшість ударних безпілотників не досягли цілей на території Росії, Путін відчитав учасників наради за сам факт можливості завдання практично “масованого” удару по критичних об’єктах далеко від фронту. Президент припустив, що це справа часу, коли удари все-таки досягнуть цілі. Незважаючи на обіцянки не допустити подібного, Путін у лайливій формі висловив учасникам наради свої претензії”, – пише Telegram-канал “Генерал СЗР”.

Настрій диктатора зіпсували і роковини “спецоперації”, яка неабияк затягнулася. Російська армія не те що не взяла “Київ за три дні”, але й до березня 2023 року так і не захопила Донбас – адже саме таке завдання, за даними ГУР МО, ставив своїм “воєначальникам” Путін.

Шляхом диктаторів, але підсумок один

Поразка на зовнішньому напрямку запустила у Росії нову програму – внутрішнього терору.

“Зовнішня криза підходить до вищої точки, за якою велика ймовірність краху та обвалення. Тому тепер центр тяжкості перманентної кризи переноситиметься всередину країни”, – зазначив російський аналітик Анатолій Несміян.

Він навів історичні паралелі.

“Після поразки у війні з Японією царський режим був змушений проводити каральні експедиції з масовими розстрілами та шибеницями. Каддафі після провалу війни з Чадом кратно посилив терор усередині Лівії і лише цим зумів утримати владу. Саддам Хусейн після поразки у першій війні в Затоці вів усі десять років до другої війни повномасштабну війну з курдами на півночі і придушував найжорстокішим чином заворушення на півдні (так звані повстання “болотних шиїтів”). Сюжети різні, але структурно всі вони виходять із необхідності вирішити одну кризу створенням іншої, гострішої“, – каже Несміян.

Путін Каддафі диктатори

Тому, мовляв, Путін і дав вказівку ФСБ розгортати терор усередині країни: “Справи в Україні йдуть дуже погано, тому саме час почати шукати внутрішніх ворогів. Хтось же винен у тому, що великий вождь програв”.

Однак у такий спосіб російська влада потрапила в капкан, який поставила сама на себе. Але до фінального “бінго!” відбудеться ще чимало подій, які росіяни на повну відчують на собі.

За репресіями наввипередки

Перші ластівки не змусили на себе чекати. На розгляд до Держдуми РФ вже внесено поправки “про відповідальність за дискредитацію учасників спеціальної військової операції”.

Причому максимальна відповідальність за цей “злочин” не є жартівливою, а буде як за вбивство – позбавлення волі може становити до 15 років.

“Схоже, що для перемоги не вистачало тільки масових посадок у тилу. Ось укатаємо злостивців у тайгу – і незламною лавиною “на Берлін”. Нічого іншого, крім терору, ця влада виробляти вже не в змозі. Тож репресивні закони Дума буде штампувати як млинці на Масницю”, – переконаний Анатолій Несміян.

Через прийдешні зміни в КК РФ засмикався і засновник так званої ПВК “Вагнер” Євген Пригожин. Тому що незабаром і він може опинитися за ґратами через критику російського міноборони (і особисто Шойгу). А з цим відомством у нього і так іде “війна”.

Євген Пригожин Вагнер Бахмут

Тим часом російські відомства почали змагатися у висуванні репресивних ініціатив. Генеральна прокуратура РФ вже закликала нещадно карати за русофобію, а голова Ради з прав людини (СПЛ) при президентові РФ Валерій Фадєєв ініціював запровадження кримінальної відповідальності за її прояв. Однак висловив жаль, що не можна переслідувати за неї іноземних громадян та політиків.

А масовий психоз у Росії з кожним днем стає дедалі гострішим. Влада пресує своїх громадян через лайки у соціальних мережах, слово “війна”, пісні українських виконавців і навіть дитячі малюнки на тему миру. Так, масові посадки “внутрішніх ворогів” незабаром стануть реальністю. І це варте того, щоб роками мовчати?

Sharing is caring!

Send a Comment