Путін ховається. У Росії пахне кров’ю. Військори та пропагандисти розгойдують човен — Дмитро Биков (відео)

У новому випуску програми «Навігатор» поговоримо про те, до чого призведуть єврейські погроми. Чи проженуть слідом за ними з Кавказу росіян? Якщо влада показала свою неспроможність і слабкість — то чи тепер позбавлять Москву будь-якого впливу в регіоні?

Хто дав відмашку на федеральний антисемітизм — Путін, воєнкори чи пропагандисти? І чому саме останні: Коц, Симоньян та Соловйов — ці пропагандони насправді розгойдують човен?

Призначення губернатором одного з центральних регіонів Росії кікбоксера та друга власної доньки – показник путінського страху? Адже здається, що він оточує Москву (а разом із нею і себе) фортецею із найбільш наближених людей?

Якщо станеться палацовий переворот (судячи з усього, до цього все й іде) — хто зрадить Путіна першим? На думку Дмитра Бикова, це будуть охоронці. І приклад Олександра Коржакова, охоронця Бориса Єльцина, який перетворився з кращого друга на головного ворога, не може не лякати нинішнього російського президента.

А під кінець усі разом послухаємо спів Маргарити Симоньян і жахнемося фальші — втім, хіба є на світі слово, яке краще за інших описує її життя?

Sharing is caring!

Send a Comment