Путін придумав цинічну причину Другої світової війни: «Гітлера змусили»

Президент РФ Володимир Путін заявив, що поляки винні в наступі на Польщу нацистською Німеччиною в 1939 році. На його думку, Варшава діяла занадто наполегливо і непримиренно, що, по суті, «змусило» Адольфа Гітлера вжити агресивних дій. Про це він повідомив в інтерв’ю американському журналісту Такеру Карлсону.

«Усе-таки змусили! Поляки змусили, вони загралися і все-таки змусили Гітлера почати Другу світову війну саме з них. Чому почалася війна 1 вересня 1939 року саме з Польщі? Вона виявилася незговірливою. І Гітлеру нічого не залишалося при реалізації його планів почати саме з Польщі», — заявив він.

Путін також заявив, що Польща проводила співпрацю з нацистською Німеччиною, зазначивши, що Гітлер пропонував укласти мирний договір і дружню угоду. Однак умовою цієї угоди було повернення Польщею Данцизького коридору до складу Німеччини, який з’єднував основну частину Німеччини з Кенігсбергом і Східною Пруссією.

«Після Першої світової війни ця частина території була віддана Польщі і замість Данцига з’явилося місто Гданськ. Гітлер просив їх віддати мирно — поляки відмовилися. Але тим не менш співпрацювали з Гітлером і разом зайнялися розділом Чехословаччини», — заявив диктатор.

Нагадаємо, що після виходу інтерв’ю з Такером Карлсоном видання The Washington Post написало, що у президента РФ була можливість виправдати напад на Україну перед американськими консерваторами. Але те, на чому він загострив увагу, стало несподіванкою навіть для Карлсона.

Sharing is caring!

Send a Comment