Путін знову зробив заяву щодо Patriot в Україні і запевнив, що 99,9% росіян готові на все заради Росії

Російський диктатор Володимир Путін знову зверхньо висловився щодо озброєння, яке країни Заходу передають Україні для протистояння агресії Росії, зокрема, систем Patriot. Також він заявив, що 99,9% росіян готові “все покласти на користь Батьківщини”.

Про це кремлівський лідер говорив в інтерв’ю програмі “Москва. Кремль. Путін”. Його запитали, зокрема, чи дійсно РФ уже воює з усім блоком НАТО і чи дійсно окупанти зможуть подолати противника (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця новини).

“Звичайно, “полускаємо”, 100%”, – наївно запевнив диктатор.

Окрім того, він висловив думку, що Росія – особлива країна, де живуть нібито особливі люди, які заради Батьківщини здатні на “героїчні” вчинки. Причому, за словами Путіна, таких – абсолютна більшість.

Нагадаємо: після того, як у США заявили, що передадуть Україні системи Patriot, Путін заявив, що “друга армія світу” легко їх “полускає”. Він анонсував чергове “аналогов_нєт”, яке має нажахати світ.

Диктатор укотре звинуватив Захід, який підтримує нашу країну у відбитті безпричинної та руйнівної агресії РФ, у “затягуванні конфлікту”.

Як повідомлялось раніше: 

– Путін вкотре звинуватив у розв’язаній Кремлем війні проти України країни Заходу. Вони нібито ведуть політику, “спрямовану на розтягування історичної Росії”, а він, Путін, намірився “об’єднати російський народ”;

– російський опозиційний діяч, титулований шахіст Гаррі Каспаров заявив, що президент країни-агресора РФ Володимир Путін не збирається зупиняти війну. Він намагається повністю зруйнувати Україну.

 

Sharing is caring!

Send a Comment