Радикальні горіхи. Нардеп РПЛ Сергій Рибалка веде політику подвійних стандартів, торгуючи з Кримом

Порушення заборони торгівлі з Кримом з боку народного депутата, одного зі спонсорів Радикальної партії, Сергія Рибалки є політикою подвійних стандартів.

97e2dc2a075d8e4a19abfaa03ed6e111

Таку думку у коментарі УНН висловив юрист Ростислав Кравець, коментуючи продаж товарів «S.Group» на півострові.

df8ab5cf77ac77daf810dc8fab6046eb

На думку експерта, продаж продукції українських виробників у торгових мережах Криму свідчить про обізнаність їх у тому, що продукція надходить на півострів.

«У зв’язку із тим, що досить великі партії продукції, а не поодинокі випадки, коли десь у «ларьку» це виявили, а у досить великих торговельних мережах, означає: обіг цієї продукції досить значний. Я думаю, є підстави вважати, що безпосередньо виробники цієї продукції усвідомлюють і обізнані у тому, що їх продукція через певних дилерів і певними шляхами постачається до Криму. І порушуються певні санкції з боку України», — сказав Р.Кравець.

741146_1_w_590

На думку юриста, заяви представників Радикальної партії розходяться з діями.

«Радикальна партія на словах займає таку радикальну позицію стосовно всіх цих подій щодо анексії Криму і взагалі РФ. Я вважаю, що це знову ж таки свідчить про політику подвійних стандартів очільників цієї партії. Це продукція їх фактично спонсорів, про що Ляшко неодноразово заявляв. Є, де він (Олег Ляшко — ред.) говорив, що пан Рибалка (нардеп Сергій Рибалка — ред.) фінансує їх партію. Вважаю, що це демонструє політику подвійних стандартів з боку пана Рибалки і взагалі Радикальної партії», — вважає Р.Кравець.

Нагадаємо, кореспонденти УНН з’ясували, що горіхи ТМ «Козацька розвага» S.Group вільно продаються у магазинах Криму.

Корпорація S.Group, яка є родинним бізнесом нардепа-радикала Сергія Рибалки, позиціонує себе як національний лідер з виробництва снеків і товарів для дому, провідний експортер снекової продукції в країни ЄС, Середньої Азії, Кавказу та Близького Сходу.

Нагадаємо, в Україні діє постанова Кабінету міністрів України «Про обмеження поставок окремих товарів (робіт, послуг) з тимчасово окупованої території на іншу територію України та/або з іншої території України на тимчасово окуповану територію» №1035 — редакція від 16.12.2015, яка обмежує торгівлю з Кримом. Водночас перший віце-прем’єр-міністр — міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів повідомив про наявні факти порушення цієї постанови.

Як повідомляв УНН, народний депутат за фракції «Батьківщина» Олександра Кужель заявила про готовність звернутися до прокуратури з інформацією про продаж товарів українських виробників на території окупованого Криму. Народний депутат вважає, що правоохоронці мають відреагувати на факт порушення обмежень торгівлі з тимчасово окупованими територіями.

Варта України

Sharing is caring!

Send a Comment