Радник Авакова взяв під контроль справу Хорта

1605581

Справу громадського активіста Юрія Пaвленкa-Хoртa взяв під контроль радник Міністра внутрішніх справ та голова громадської ради при МВС Володимир Мартиненко. Про він повідомив Gazeta.ua на зустрічі з громадськістю у Вінниці.

“Я хочу попросити, щоб мені подали більш детальну інформацію по справі Юрія Хорта. Ми поставимо її на контроль міністерства. Уже далі спільно з активістами отримаємо якісь результати. Людина сидить, а рішення суду про її утримання під вартою не має. Як на мене, склалася дуже нездорова ситуація. На неї потрібно звертати особливу увагу”, – заявив Володимир Мартиненко.

Юрія Павленка-Хорта звинуватили в хуліганстві із застосуванням зброї під час заворушень біля Вінницької облради позаторік. Йому дали 4,5 року тюрми. Вінницькі активісти кажуть, що насправді Хорта посадили, бо розірвав портрет Порошенка.

Юрист Юрія Хорта впевнений, звільнення Юрія Павленка (Хорта) залежить повністю від президента.

“Як тільки Порошенко сам відкине свої амбіції чи йому уже невигідно буде утримувати під вартою Павленка, тоді його відпустять. Навіть справа зволікається тривалий час. Терміни розгляду справи в апеляційному суді порушуються, бо судді у відпустці” – каже Валерій Палій. – Коли він вийде вимагатиме моральної компенсації за те, що сидів”.

Джерело

Sharing is caring!

Send a Comment