Реальний громадський сектор Ірпеня повідомляє…

Реальні громадські організації Ірпеня, які не заплямовані співпрацею з режимом Януковича та його ставлениками вийшли з процесу створення так званої «Народної ради», що формуэться в Приірпінні. В ході робочої зустрічі представників громадських організацій Приірпіння та депутатів міської ради з числа опозиційних партій виявилося, що такі депутати як Місяць, Маркушин, Денисенко та інші намагаються обмежити число представників реального громадського сектору в складі «Народної ради». Натомість, названі депутати вирішили максимально залучити до НР «придворні» громадські організації, які давно «пригодовані» міськрадою і міськвиконкомом за ініціативи мера Скаржинського, члена Партії регіонів.

Реальний громадський сектор Ірпеня, заявляє, що готовий до подальшого діалогу з усіма суспільно-політичними об’єднаннями регіону, які ставлять собі за мету допомогу Майдану, контроль за владою в Ірпені з подальшим її усуненням та залишає за собою право звертатися до лідерів опозиційних фракцій у Верховній Раді щодо ситуації, яка виникла в нашому місті. Крім того, Реальний громадський сектор Ірпеня починає створення широкого Всеірпінського об’єднання, метою якого буде встановлення правдивого народовладдя та люстрація усіх, хто претендує на владу у місті.

Давайте разом не допустимо, щоб за рахунок мужньої боротьби мільйонів українських громадян на Майдані всієї країни скористалося кілька пройдисвітів у Приірпінні!

 Друзі, маємо приміщення в Ірпені для штабу місцевого МАЙДАНУ по вул. Ленінградська, 4-а. Отож долучайтесь до діяльності Координаційного Центру Ірпеня.

Ми працюємо в позапартійному форматі!

Продовжуємо залучати фахівців та волонтерів за наступними напрямками:

1. Інформаційно-агітаційна;

2. Медико-санітарна;

3. Транспортно-продовольча;

4. Група фізичного захисту громадян;

5. Група юридичного захисту громадян.

 Відео:

http://www.youtube.com/watch?v=iKjYzWuDIVI

Віталій Іщенко,

Ігор Домбровський,

кореспонденти газети

«Наша версія»

 PostSkriptum:

 ТЕРМІНОВО!

До уваги усіх небайдужих і активних громадян України!

поъхала на майдан

Сьогодні, 6 лютого 2014 року в Києві, на Майдані Незалежності,

біля ялинки відбудеться зустріч учасників українських народних протестів: від Гранітного – до революційного Майдану.

Запрошуємо усіх, хто має що сказати, як нам діяти далі, щоб через 10, 20 чи 30 потому кожний з нас міг чесно дивитися в очі своїм дітям і онукам…

Sharing is caring!

Send a Comment