Регіонал Зубик та його скандальний «Интергал-Буд» розпочав у Києві «будувати майбутнє»

Як Вам таке нахабство? І за рекламу розміром з цілий будинок до бюджету платити не потрібно!

Як Вам таке нахабство

На диво винахідливий екс-регіонал Володимир Зубик, який спеціалізується на безкарному знесенні будинків-пам’яток (під прикриттям прокуратури) та будівництві на їх місці монстрів, зокрема скандальному знесенні історичних будинків на Десятинному провулку та вул. Мельникова, 51, вирішив тепер розпочати «будувати майбутнє», безкоштовно рекламуючи свій скандальний «Интергал-Буд»!

Як вам таке Зубик-2

Компанію «Інтергал-Буд» пов’язують із екс-регіоналом Володимиром Зубиком

Дуже прошу голову Шевченківської РДА Олег Гаряга та директора Департаменту благоустрою Dmitriy Belotserkovets надати доручення вжити відповідні заходи та зобов’язати прибрати ганебний логотип «Інтергал-буду» з композиції або весь цей витвір мистецтва. Заздалегідь вдячна!

Олена ЄСКІНА, депутат Київради

Post Skriptum

3 квітня 2015 року на сайті Радіо Свобода розміщено відео і опубліковано матеріал «Компанія, пов’язана з екс-регіоналом Зубиком, будує «висотки» замість церкви УПЦ КП» (http://www.radiosvoboda.org/content/news/26936721.html).

Будівельна компанія «Інтергал-Буд», яку пов’язують із екс-регіоналом Володимиром Зубиком, зводить у Києві дві багатоповерхівки без документів на землі, виділеній УПЦ Київського патріархату для будівництва церкви і виробничих баз. Про це йдеться у розслідуванні програми Радіо Свобода і Першого Національного «Схеми».

Як вам таке Зубик

Земельну ділянку площею 0,9 гектара на проспекті Космонавта Комарова, 46 надали в оренду Українській православній церкві Київського патріархату в 2003 році для будівництва культової споруди й одноповерхової виробничої бази. Натомість зараз компанія «Інтергал-Буд» зводить там житловий комплекс і продає квартири, йдеться в сюжеті.

У Державній архітектурно-будівельній інспекції підтвердили, що житловий комплекс зводиться без відповідних документів. «Було встановлено, що ведеться будівництво двох великих багатоповерхових житлових будинків, що фактично не відповідає цільовому призначенню земельної ділянки, містобудівним умовам та обмеженням та дозволу, виданому за цією адресою», – повідомила Ольга Туній, керівник прес-служби Державної архітектурно-будівельної інспекції.

Як вам таке Зубик-3

У компанії «Інтергал-Буд» заявили, що нададуть відповідь на журналістський запит протягом 30 днів, а голова інформаційного управління УПЦ КП архієпископ Євстратій – що про будівництво на Комарова, 46 чує вперше.

Групу компаній «Інтергал-Буд» пов’язують із народним депутатом, екс-регіоналом Володимиром Зубиком, відомим завдяки оборудці «Лівела».

 

Sharing is caring!

Send a Comment