Ректор Одеської харчової академії Богдан Єгоров загрожує опонентам професійною та фізичною розправою

Незважаючи на відкриті кримінальні провадження і оприлюднені факти зловживання службовим становищем, Єгорову все-таки вдалося знову виграти вибори на пост глави академії

akademiya_2

Про це кореспонденту «Української служби інформації» розповіли власні джерела в академії. За даним УСІ, скандальний ректор Харчовий академії Богдан Єгоров загрожує професійною та фізичною розправою своїм колегам, які були проти його повторного обрання ректором вузу. Незважаючи на відкриті кримінальні провадження і оприлюднені факти зловживання службовим становищем, Єгорову все-таки вдалося знову виграти вибори на пост глави академії.

screenshot_2

І вже зараз, поки ще не підписаний новий контракт, Богдан Єгоров нагородив свою дочку Катерину, влаштовану на посаду заступника директора Школи педагогічної майстерності, престижної грамотою від ректора. Крім подячного паперу, доньці Єгорова покладається ще 4 тисячі гривень премії.

Нагадаємо, Богдан Єгоров пов’язаний з Харчовий академією з 1976 року, коли він став студентом факультету технології комбікормових і біохімічних виробництв. У 1985 році захистив кандидатську дисертацію, а в 1990 році став доктором технічних наук. У 1996 став проректором, а вже в 2003-му очолив навчальний заклад.

Єгорову вдалося влаштувати на роботу до вузу практично всю сім’ю. Своїм дітям він надає платні стажування, а сам разом з дружиною відпочиває за кордоном (https://usionline.com/2017/06/13/rektor-pishhevoj-akademii-vmesto-raboty-puteshestvuet-s-zhenoj-nachato-rassledovanie/), отримуючи повну зарплату в академії. Крім того, на досить скромний офіційний заробіток Богдан Єгоров зумів розжитися непоганим позашляховиком і побудувати особняк на землі очолюваного вузу.

semya-egorovyx-prozhivaet-v-derevyannyx-osobnyakax-na-zemle-uchebno-sportivnogo-ozdorovitelnogo-lagerya-druzhba-v-chernomorke

Семья Егоровых проживает в деревянных особняках на земле учебно спортивного-оздоровительного лагеря Дружба в Черноморке

Як повідомляла USIonline.com (https://usionline.com/2017/05/23/shikarnaya-zhizn-rektora-pishhevoj-akademii-osobnyaki-vnedorozhnik-i-agrarnyj-biznes-foto-video/), Богдан Єгоров більше 10 років очолює Одеську харчову академію.

Источник: https://usionline.com/2017/07/04/odioznyj-rektor-pishhevoj-akademii-ugrozhaet-opponentam-raspravoj/#prettyPhoto

 

Sharing is caring!

Send a Comment