Ренесанс у гостомельській Баланівці

Днями на масиві Баланівка в Гостомелі, що на Київщині, було справжнє свято – урочисто відкривали оновлений Будинок культури. Збудований ще за радянських часів – у 1967 році, цей культурний заклад останні два десятиліття пережив справжній занепад. Та впродовж неповних двох місяців і приміщення, і територія навколо нього почали швидко змінюватися.

 БК

Повним ходом йшли ремонтні й будівельні роботи. Будинок культури прямо на очах відродився наче чарівний птах Фенікс. Завдяки фінансуванню відомого мецената і депутата Ірпіньської міської ради Юрія Прилипка за два місяці стало можливим те, що десятиліттями раніше здавалося неймовірним.

Drapy

Директор Будинку культури Леонід Драп та його сини Богдан і Олександр невтомно працювали, наближаючи відкриття цього закладу

Відтак, на жителів та гостей древнього Гостомеля чекало урочисте відкриття відродженого Будинку культури.

vidkrytta

На цю непересічну, а як для Баланівки, то просто унікальну подію прибула ціла делегація посадовців – Ірпіньський міський голова Володимир Карплюк, Гостомельський селищний голова Анатолій Кириченко та депутати місцевих рад. І звичайно ж – Юрій Прилипко, який у своєму виступі згадав, як він колись ходив на танці ще до старого Будинку культури. Востаннє тут був на танцях ще далекого 1982 року, – пригадав Юрій Ілліч.

korovaj

Шоу барабанщиць, привітальні виступи, подарунки, перерізування стрічки – і гості потрапляють в середину оновленого Будинку культури. Вражають реставровані фойє і зала. Нова апаратура для перегляду фільмів та добудований спортзал із новими тренажерами. Все це буде працювати для гостей безплатно. За перегляди фільмів та заняття у тренажерному залі грошей не братимуть – наголосив Юрій Прилипко.

barabany

Далеко не всі оновлення можна було одразу побачити чи відчути. У Будинку культури зроблене нове опалення та гаряча вода. Тож гостям у будь-яку пору року буде комфортно подивитися фільм чи зайнятися спортом.

026

Нинішнє урочисте відкриття тривало до пізньої ночі. Святковий стіл, концертні виступи відомих виконавців та творчих колективів, анімація і майстер-класи для дітей та молодіжна дискотека – розважали жителів та гостей Баланівки.

 дитмайданчик

Відновлений Будинок культури – це тільки початок Баланівського ренесансу. Вже повним ходом ідуть роботи з облаштування парку поруч. Невдовзі й на нього чекає відкриття з новими алеями та фонтаном. Наступним буде спорудження дитячого садочка неподалік клубу за парком. Як закликав присутніх на урочистості Юрій Прилипко: «Мами, народжуйте!».

Словом, донедавна невиразна окраїна Гостомеля на наших очах перетворюється в перлину селища і всього регіону.

 Валентин СОБЧУК,

Олександр НАКАЗНЕНКО,

Надія ФЕДЦОВА

 

Sharing is caring!

Send a Comment