Репутаційна катастрофа української спецслужби

Якщо під час війни сім’я керівника економічної контррозвідки СБУ Сергія Семочка оформила російські паспорти, то це співпраця з противником…

Репутаційна катастрофа для української зовнішньої розвідки. Довідка департаменту контррозвідки СБУ від 26.10.2018 № 2/3 / 4-34352нт, надана Шевченківського суду, про наявність російського громадянства у дружини і дочки першого заступника голови Служби зовнішньої розвідки Сергія Семочко – це справжня репутаційна катастрофа.

https://censor.net.ua/news/3101713/sbu_podtverjdaet_nalichie_pasporta_rf_u_grajdanskoyi_jeny_semochko?fbclid=IwAR1AifmTWcpWMX0QhvplH_YwbCmDc9Q8uI_CYlHD2oUAprcakmBHPS_JBo8ї

Тому що ми ж дивилися на всіх каналах: «Тетяна Лисенко, моя улюблена жінка, з якою ми повінчані перед Богом, і з якою ми виховуємо нашу дитину, також є громадянкою України. Ось її паспорт. Інших паспортів ні я, ні вона не маємо», – заявив 16 жовтня Сергій Семочко.

Що це означає тепер?

 1. Сергій Семочко збрехав, коментуючи в ЗМІ наявність російських паспортів у своєї дружини і дочки. Обман на всю країну, публічно.
 2. Керівництво країни, в тому числі президент Порошенко були або обдурені Семочко, або визнають можливість отримання російського громадянства керівниками спецслужб під час війни, що викликає питання в адекватності і наявності здорового глузду. Тепер президент, який призначав і який захищає усіма силами Семочко, зобов’язаний дати оцінку цій брехні.

https://www.president.gov.ua/documents/2252018-24626?fbclid=IwAR352Lh9AoeM-SKZNkGXOWLv6M0NACSxM9e-EZbzNlsnUIKrMlmeYdtgVNw

 1. Керівні співробітники СБУ, які проводили спецперевірку при призначенні на нову посаду і упустили ці факти або закрили очі, також несуть відповідальність за такий провал.

pasport

На фото – скріншот виступу Семочко, він тримає український паспорт дружини як доказ, що інших вона не має

 1. Під час війни сім’я керівника економічної контррозвідки СБУ, а тепер – заступник голови зовнішньої розвідки, оформила собі російські паспорти, що є співпрацею з противником, неприпустимим для будь-якого співробітника спецслужби.
 2. Отримання російських паспортів в Криму означає відвідування окупованих територій і співпрацю з російською владою, фактично визнання окупації Криму.
 3. Спецслужби РФ дали згоду на видачу паспортів сім’ї одного з керівників СБУ. На яких підставах? Який інформацією керувалися росіяни? Чи можна собі уявити, щоб який-небудь керівник РФ, наприклад, зовнішньої розвідки, дозволив оформляти свою сім’ю паспорт України?
 4. Сім’я Семочко мала або продовжує мати в Криму економічні і майнові інтереси. А значить, вербувальні підходи могли бути в минулому або можуть бути в майбутньому.
 5. Незважаючи на максимальний резонанс, сім’я Семочко від паспортів не відмовилася і навпаки – зробила спробу приховати цей факт.
 6. Перебування на посаді у зовнішній розвідці людини, який обманює або приховує наявність російського громадянства у подружжя, дискредитує зовнішню розвідку в очах наших західних партнерів і в очах самих розвідників. Про яку довіру в такому випадку може йти мова?
 7. Довідка департаменту контррозвідки вимагає негайної реакції керівництва України і президента країни, і ухвалення кадрових рішень. Якщо довідка брехня – треба звільняти того, хто її надав. Якщо довідка правдива – значить, звільняти треба Семочко.
 8. Якщо Семочко збрехав щодо паспортів – то яка ціна іншим його виправданням про законне походження його майна?

І ще: чи заслуговує повагу позиція керівництва СБУ та департаменту контррозвідки, які об’єктивно провели перевірку і надали суду настільки сенсаційну інформацію.

Президент Порошенко не чіпає Симочка, бо цей спецслужбіст керував видворенням Михайла Саакашвілі з України.

ЮРІЙ БУТУСОВ, головний редактор сайту «ЦензорНЕТ»

Джерело

Sharing is caring!

Send a Comment