Резніков розповів про своє бачення України після перемоги: «У населення має бути зброя»

Населення України повинно мати офіційно зареєстровану вогнепальну зброю та вміти нею користуватись. В такому випадку ворог «10 разів подумає», чи варто вторгатись у країну.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву міністра оборони Олексія Резнікова в інтерв’ю ЛІГА.net.

«Ходити в тир — ця культура має бути. Мають працювати тири, щоб всі вміли вправно користуватись вогнепальною зброєю. Потрібно завершити реформу, і офіційно зареєстрована вогнепальна зброя має бути у населення, звісно, з проходженням перевірок у психіатра, нарколога та правоохоронних органах. Коли ворог буде знати, що кожен повнолітній українець може дістати з-під ліжка автомат і чинити опір, він 10 разів подумає», — вважає він.

На думку Резнікова, українцям треба готуватись до зміни в правовому плані та в культурі поведінки нашої нації після перемоги. «На жаль, фізично ворожа країна, яка є нашим сусідом, не полетить в космос. Навіть з усіма витворами Ілона Маска. І вона буде мріяти про реванш. Тому єдина запорука неповторення такого вторгнення — це потужний сектор сил безпеки та оборони, а також зрозуміла концепція армії резервістів. В такий спосіб живе Швейцарія», — каже міністр оборони.

Він додав, що культура військової професії має стати трендом, як в Ізраїлі, наприклад. «Можливо, строкова служба нам більше не потрібна. Але кожна молода людина в 18 років починає проходити спеціальні курси підготовки: медицина, стрільба, окопи, злагодження. Далі навчається на кого хоче, але раз на рік проходить місячні курси за спеціалізацією. Хочеш бути кулеметником — розвивайся як кулеметник. Хочеш бути оператором дронів — давай», — зазначив Резніков, додавши, що військові кафедри в Україні точно потрібні, хоча «можливо, треба думати про їхню спеціалізацію».

Sharing is caring!

Send a Comment