Роман Головня: «Діями кожного депутата Київради мають керувати інтереси громади»

Рік пропрацювавши в Київській міській раді впевнився в тому, що велика кількість депутатів не те щоб не представляє інтересів громади, а й не усвідомлює того, що міська рада – це представницький орган і кожен депутат є представником місцевої громади, інтереси якої повинні керувати його діями.

Головня-1

В жовтні відбудуться чергові вибори представників громади до Київради. Виборчий закон абсурдний, але фактично прийнятий. Вибори відбудуться. Кого знову оберуть?

Я, як голова Київської міської організації політичної партії «Громадянська позиція», хочу звернутись до громади міста, до активістів, які своїми відчайдушними діями не раз довели, що вони готові, можуть і повинні достойно та відповідально відстоювати думку, позицію територіальної громади в органах місцевої влади.

Якщо ви бачите в собі сили і необхідність відстоювати інтереси киян безпосередньо у міській раді. На те вона і «Громадянська позиція», щоб дати можливість як найширше громаді бути представленій у міській владі. Сьогодні наша партія долає прохідний бар’єр до Київради і готова стати тим майданчиком для громадських діячів, активістів, представників культури, освіти, медицини тощо, який дасть шанс наповнити Київраду патріотами нашого міста.

Хто бажає і готовий до співпраці пишіть в приват – «ГРОМАДУ В РАДИ».

Sharing is caring!

Send a Comment