Roshen закриває кондитерську фабрику у Липецьку

16-6
Корпорація Roshen прийняла рішення зупинити виробничу діяльність Липецької кондитерської фабрики (Росія). Таке рішення прийнято з економічних і політичних причин, повідомили у прес-службі корпорації.

Зазначається, що повна зупинка виробництва та консервація виробничих та інфраструктурних об’єктів заплановано на квітень 2017 року, пише biz.liga.net

Як повідомлялося раніше, арешт майна Липецької кондитерської фабрики, накладений слідчим комітетом РФ в рамках порушеної кримінальної справи, зробив продаж фабрики неможливою.

У Roshen зазначають, що, починаючи з 2013 року, виробництво продукції на Липецької кондитерської фабриці скоротилося в три рази. Причиною тому стало і різке зниження асортименту після заборони необґрунтованого Росспоживнаглядом у 2013 році імпорту української продукції Roshen на територію РФ, і активна дискредитація діяльності фабрики у російських та українських ЗМІ, і тиск органів влади в ряді регіонів на торговельні організації через продаж продукції Липецької кондитерської фабрики, і зниження загального рівня купівельної спроможності населення.

Також підкреслюється, що у зв’язку зі спадом виробництва на фабриці постійно проводилися масові скорочення персоналу. Персонал,що залишився (близько 700 чоловік), вже проінформовано про майбутню зупинці діяльності фабрики. Необхідне повідомлення про масове скорочення буде подано в Липецький центр зайнятості найближчим часом.

Раніше повідомлялося, що за період 2014-2016 рр .. корпорація Roshen отримала і вивела в Україну дивіденди від Липецьких активів у розмірі $72,06 млн.

Джерело

Sharing is caring!

Send a Comment