Російські добровольці пішли у новий рейд на територію рф

Бійці «Російського добровольчого корпусу» оприлюднили відео із села Глотове Бєлгородської області. Вони вже його відвідували під час попереднього рейду. Відповідне відео з бійцями біля сільського поштового відділення опубліковане на Телеграм-каналі РДК.

«Російський добровольчий корпус» знову зробив неможливе. Ми знову на Батьківщині. Докази просто за моєю спиною. Вкотре ми заходимо на територію росії, з боями або тихо – це вже не важливо. Полум’я боротьби розгорається по всій країні. Чекайте на нас і у вашому населеному пункті», – заявив боєць на відео.

В описі до ролика зазначається, що «цього разу вже нікому не потрібно доводити, що ми знімали наше відео не в Київській області, а на Батьківщині».

Судячи з вивіски на будівлі, на тлі якої стоять бійці, відео записане у селі Глотове в Грайворонському міському окрузі Бєлгородської області РФ.

Нагадаємо, 22 травня формування «Русский добровольческий корпус» та «Легион Свобода России» зайшли на територію Бєлгородської області рф. Як заявило ГУР Міноборони України, вони займаються там створенням «смуги безпеки» для захисту українського цивільного населення.

На тлі наступу проукраїнських формувань у Бєлгородській області рф поширилася паніка.

 

Sharing is caring!

Send a Comment