Російський наступ на Україну це репетиція війни з Заходом

7176017cc3aafafe9b560621500e22d5c145ed4a

Авторитетне британське видання The Times опублікувало матеріал про те, що загостренням ситуації на Донбасі та провокаціями в окупованому Криму Росія готується до наступу на Захід.

Росія використовує конфлікт в Україні, щоб перевірити нові методи ведення війни проти Заходу, так   вважають британські війчькові.

Згідно з секретними документами, у Збройних силах Великобританії переконані, що в Україні Росія лише відпрацьовує тактику і випробовує зброю для війни проти Заходу.

У матеріалі йдеться, що російські сили навчаються поєднувати наступ танків, артилерії та іншої важкої зброї із застосуванням електронних засобів боротьби, які “глушать” радіосигнали противника і виводять з ладу обладнання, зокрема, безпілотники.

Російська пропаганда також  перетворена у зброю, щоб вплинути на волю населення через соціальні медіа, радіостанції і масового обміну текстовими повідомленнями без необхідності єдиного пострілу.

У документі британські військові закликають почати готуватися до нового етапу сучасної війни, в якій зброєю є абсолютно все: “від летального озброєння і безпілотників до повідомлень в Twitter і Facebook”.

У документі зазначається, що Росія докладає великі зусилля для контролю інформації на Сході України, щоб маніпулювати громадською думкою.

“Повідомлення, які не збігаються з російською внутрішньою риторикою, швидко видаляються. Репортажі про загибель російських солдатів контролюються і видаляються з соціальних мереж, які часто блокуються”, – йдеться в документі.

Британські військові аналітики переконані, що світ стоїть на межі зміни парадигми ведення війни – цю зміну можна порівняти з заміною кавалерії на танки або гвинтівок на кулемети.

http://www.thetimes.co.uk/

Sharing is caring!

Send a Comment