Російського опозиційного журналіста не пустили в Україну

Письменника завернули в аеропорту Жуляни

23 травня в Україну не пустили російського журналіста Антона Антонова-Овсієнка, який в своїй країні активно виступає проти президента Володимира Путіна. Про це написав у Facebook Ян Валетов, повідомило видання «Апостроф».

Антонов-Овсієнко є автором книги «Три війни Росії з Україною» (2016). «Виявляється, йому заборонений в’їзд з 9.06.2018 року. Чому? ХЗ. Абсурд. Він ворог путінського режиму, друг нашої країни, справжній російський патріот, який бореться за демократичну Росію. Чому так зробили? Загадка. Але мені соромно, що ми так ставимося до тих, хто любить Україну і переживає за неї. Ще не знаю, чим закінчилося», – йдеться в повідомленні.

У коментарях користувачі відзначають, що письменникові заборонили в’їзд в Україну через те, що він незаконно відвідував окупований Крим. Також інформація про росіянина є в базі даних сайту «Миротворець», де йдеться про те, що він порушив кордон України, коли відвідував Крим в 2018 році.

Раніше Lenta.UA повідомляла про те, що забороненого сайтом «Миротворець» актора викрили в троллінгу Держприкордонслужби України.

Джерело

Sharing is caring!

Send a Comment