Ростислав Шапошников: дружина заступника міністра МВС України Василя Тетері вивезла із України в Угорщину 13 млн. доларів

Начальник Закарпатської митниці Олександр Семирга та його заступник Віталій Козюберда організували виїзд без черги та огляду автомобіль через М/П «Тиса» у напрямку Угорщини.

Під час митного контролю працівники митних органів Угорщини виявили у цьому авто приховані 13 мільйонів доларів. Щоб уникнути конфіскації цих мільйонів водій був вимушений їх задекларувати, що повністю засвітило усю корупційну схему

Після здійснення водієм декларування цих 13 мільйонів доларів США, які на українській стороні не декларувалися по вказівці Семирги О.І., працівники угорської митниці передали Україні дані щодо ввезення валюти на територію Угорщини з боку України у дуже великих розмірах.

За даними Ігоря Мосійчука, купу грошей за кордон незаконно перевозила дружина Тетері Василя Михайловича. Він же – заступник міністра МВС.

Нагадаю, що на угорсько-українському кордоні 14 березня 2022 року було зупинено дружину Ігоря Котвицького – нардепа VIII скликання від фракції «Народний фронт» та правої руки Арсена Авакова – з 28,8 млн. доларів і 1,3 млн. євро готівкою у валізах.

У 2022 році СБУ провело обшуки по цій справі, але вже більше року по цій справі тиша. Отримали хабаря і замовкли.

Sharing is caring!

Send a Comment