Розбір «великого прокурорського очищення»

Пяні прокурори зі смертельних ДТП повертаються в Офіс Генпрокурора або опиняються в ДБР

Пяна стрілянина та смертельні ДТП – ні, це не ТОП кримінальної хроніки тижня, а «здобутки» з біографій прокурорів. Саме через ці пригоди деякі прокурори не пройшли атестацію в 2019 році, але зараз… повернулись правоохороняти. Що не так з «великим очищенням прокуратури»?

«О означає очищення!». Але не для п’яних стрілків і гонщиків, що повертаються на службу в прокуратуру. Ви вже, мабуть, забули про «велике очищення» прокуратури у 2019-му? А от наші герої – ні. Бо вигнали їх з букетом зашкварів – смертельними ДТП, п’яною стріляниною, загубленою зброєю і зливами інформації про розслідування. І ось тепер, зустрічайте цих кадрів знов – в Офісі Генпрокурора і ДБР. Тут і:
✔ експрокурор, що по п’яні згубив зброю і влаштував п’яну стрілянину – а тепер наглядатиме за поліцією,
✔ і прокурор-гонщик, що травмував двох дітей, – і вже поновився на службі,
✔ і борець з Майданом, що буде розслідувати… справи Майдану.

Ефект від «великого очищення» прокуратури у 2019 році тривав недовго. Бо вже зараз зашкварні прокурори, які не пройшли співбесіду, активно «випливають» на нових посадах. Хтось влаштував п’яну стрілянину і загубив зброю, хтось збив двох дітей, хтось злив матеріали розслідування чи боровся проти Майдану. Які посади вони отримали в Офісі Генпрокурора та ДБР – дивіться в сюжеті Данила Мокрика.

Sharing is caring!

Send a Comment