Розслідування: Хто підставив Владислава Аршинова? – фото+відео

Жили-були, не тужили два товариші в Миколаєві, попивали, гуляли, звичайні хлопці Владислав Аршинов та Олексій Калашников, синок депутата на той момент районної ради Новоодеського району Миколаївської області та власник великого агропідприємства Сапфір-5 ФГ, зернотрейдер, доларовий міліонер, про якого далі зупинимося докладніше. Тож того злощасного дня  5 грудня 2020 року  в черговий раз вирішив розважитися з дамами Олексій Калашников і запросив до своєї компанії Владислава Аршинова, щоб веселіше було.

Чимало «прийнявши на груди» в барі-кафе «Огонек», Калашников вирішив покататися в «Стейк-хаус», що на Пушкінській, 37. Побачивши його наміри, Владислав Аршинов намагався наполегливо відмовити товариша від злочинного вчинку, пропонував викликати драйвера, на що той навідріз відмовився і сів за кермо «TOYOTA LAND CRUISER 200», реєстраційний номер ВЕ 7777 IК. А поруч довелося сісти Владиславу Аршинову.

Неабияк погулявши там, Калашников непомірно намішав коньяки та шампанське, а після того, як гаряча суміш ударила в голову, він знову наважився сісти за кермо і подався в дорогу. І пізно ввечері на величезній швидкості на перехресті проспекту Богоявленського та вулиці Південної фактично розчавив у мотлох автомобіль ВАЗ-2106, водій якого загинув на місці ДТП.

З цього моменту починається розвиток цієї довгої та заплутаної історії, в якій гроші затьмарюють правосуддя та порядність. За наявною достовірною інформацією слідчий Редін та прокурор Петренко продалися з потрохами зерновику Володимиру Калашнікову, сфабрикували факти та докази, де вбивцею став Аршинов, який не мав прав та навичок керування взагалі. Після цього у минулому році військовозобов’язаного Олексія Калашнікова з легкістю переправили закордон, а вдова загиблого отримала великі гроші і стала на бік Калашникових. 21 квітня в Інгульському районі черговий суд. Готуємо запит на процесуальні дії прокурора та слідчого…

Тепер наведемо дослівні свідчення Владислава Аршинова. Пропоную звернутися до подій 5 грудня 2020 року, інакше не зрозуміти зовсім дикої історії, про яку йтиметься нижче.

Слідчий Андрій Редін

5 грудня 2020 року у м. Миколаєві сталася ДТП зі смертельним наслідком. За кермом автомобіля TOYOTA Land Cruizer був Олексій Калашников. Я, Аршинов Владислав, був на пасажирському місці. Протягом 2,5 місяці Калашников О.В. неодноразово був у мене вдома і говорив, що нема чого переживати, так як він сам зізнався у ДТП. 25 лютого 2021 року мені вручили підозру, що я був за кермом автомобіля «TOYOTA LAND CRUISER 200», реєстраційний номер ВЕ 7777 IК, оформленого на фірму батька Калашнікова А.В. «Сапфір 5». Однак прокуратура клопотала про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання мене під вартою. В даний час я перебуваю під слідством у м. Миколаєві, а винуватець ДТП Калашніков, який неодноразово затримувався за кермом у нетверезому вигляді (є штрафи, позбавлення прав водія і навіть відео поліції, де він у п’яному вигляді на задньому сидінні заперечує, що був за кермом), а зараз він утік закордон.

Я прошу Вас звернутися до правоохоронних органів з метою встановлення справжнього винуватця ДТП та покарання осіб, причетних до фальсифікації матеріалів досудового розслідування №12020150000000348 від 06.12.2020 р.

1.Чому під час огляду місця події слідчий Редін Андрій не тільки не провів дактилоскопічну експертизу пальців на рульовому колесі, важелі коробки передач, ручці відкриття лівих дверей водія, перемикачі включення фар, кнопці «Пуск-Стоп» двигуна, брелку-ключі, але й шляхом призначення надалі молекулярно-генетичної експертизи знищує дані на вулиці проводячи змив з деталей автомобіля ?

2. Чому моє клопотання про проведення дактилоскопічної експертизи було відхилено слідчим Редіним О.В. ?

3. Чому під час огляду місця ДТП зі смертельними наслідками не проводилася відеозйомка, а проводилася лише фотозйомка?

4. Чому з матеріалів справи зникли фотографії під наступними номерами DSC 0001-0005, 0021, 0029-0032, 0053-0055, 0057-0060, 0062-0065, 0067, 0101-0103, 0101-0103, 0101-0103?

Олексій Калашников на суді

 

Слідство абсолютно проігнорувало той факт, що я, Аршинов В.Ю., ніколи не мав прав водія, не проходив навчання водінню автомобіля, не маю навичок водіння і ніхто і ніколи не бачив мене за кермом.

Але чомусь цей божевільний сценарій кинулися втілювати в життя слідство, прокуратура та суд. Ось де головна загадка, а відгадка є. ГРОШІ. Чому моє життя має залежати від грошей Калашнікова?

5 томів брехні. А ви знаєте, що брехня в суді, як куля на війні. Просто якийсь позамежний цинізм. У цій справі я бачу ознаки закулісного «вирішення питання». А про таких як слідчий майор Редін, народне прислів’я говорить «бреше як воду ллє». У справі є великі нестиковки та сліди явних фальсифікацій доказів. Я заявляю, що судді чинять свавілля і хочуть посадити за ґрати невинну людину . Я обурений правовим беззаконням. Я потрапив безневинно під жорна так званого правосуддя в місті Миколаєві. Наприкінці хочу звернутися до керівництва МВС України, Генеральної прокуратури та Державного бюро розслідувань. Я вимагаю чесного правосуддя.

                                                              Громадянин України Аршинов В.Ю.

Sharing is caring!

Send a Comment