Розваги членів «Євросолідарності»

За повідомленням «Європейської солідарності», з рядів цієї політсили виключили двох депутатів міської та сільської ради на Львівщині, які на позашляховику намагалися заїхати по сходах у під’їзд багатоповерхівки на околиці Пустомитів.

Дослівно: «21 листопада радою Львівської обласної територіальної організації «Європейської Солідарності» прийнято рішення про виключення з лав партії двох її членів: Жидачека Андрія Богдановича, обраного депутатом Пустомитівської міської ради, та Пущака Миколу Зіновійовича, депутата Солонківської сільської ради, за вчинення ганебних дій, які суперечать цінностям партії «Європейська Солідарність».

Поряд з цим рада Львівської обласної організації партії звернулася до Солонківської ОТГ із вимогою звільнити Миколу Пущака із посади заступника голови ОТГ та закликала Жидачека і Пущака скласти депутатські мандати».

Що передувало: 20 листопада Андрій Жидачек та Микола Пущак намагалися на позашляховику Mercedes заїхати по сходах у під’їзд багатоповерхівки на околиці Пустомитів Львівської області, де Жидачек винаймає квартиру.

Пущак заперечив свою причетність до подій. А Жидачек заявив, що за кермом був водій Пущака, який сам захотів виїхати на сходи, хоча депутати нібито просили і забороняли водію це робити. Політики заявили на водія в поліцію, а Жидачек передав кошти на відновлення пошкодженого майна будинку.

Дописувач Лариса Воробьєва припускає, що коли згадані пани подавали своє кандидатури до керівництва, вони були тверезі та мали на шиї хрестики. Втомилися, сердешні, на службі суспільству. Потягло на звичні розваги. Це ще не дуже тяжкий злочин. Громаді пофартило».

Патрик Крабавич більш категоричний: «Яка партія такі й депутати, бидло очолюе бидло».

Sharing is caring!

Send a Comment