Сашкові Киселю приготуватися…

Генпрокуратура заворушилася і збудила свій інтерес до королів контрабанди. Серед них легендарний «Кисіль» – колишній депутат-регіонал, який кілька років свого часу заглянув на вогник до міськради. Депутатствував Сашко із 2002-го. Обзавівся необхідними зв’язками, заробив злодійськими схемами капітал і став вхожим у потрібні кабінети і компанії.

У дві тисячі десятих Кисіль зрозумів, що є речі цікавіші, ніж протирати штани у міськраді. Діло – табак, подумав собі Кисіль. І почав каламутити серйозний прихід на цигарках. Віддамо належне винахідливості пройдисвіта та злодія Олександра Киселя. Методи перевезення величезних партій курива з окупованого Криму були витончені – іржаві залізні посудини у водах Чорного моря обмінюються паперовими ящиками, подалі від людських очей.

Найжирніше Кисіль зашкварився нещодавно з коритом «Паралель», що сіла на мілину неподалік Одеси. Ті самі зв’язки, які напрацював Кисіль у минулі роки, дозволили йому вийти сухим із води. Цигарки забрали, а контрабандиста – ні.

Не було нічого Кисилеві, і коли з’ясувалося, що він перекачує сигарети до Європи з окупованого Криму. Активна фаза війни також не стала приводом, щоб Кисіль стримав свій запал і перестав на*ть державу. Кому війна, а кому час ще голосніше на контрабасі грати.

Але всьому приходить кінець. Кисіль вийшов із берегів, хоча міг би пересидіти та відключити тумблер «жадібність». Але куди там. Очі у Сашка від кількості схем та пропозицій округлилися ще більше, ніж у Скруджа Макдака, коли він заходив у своє золоте сховище. Жодний профзахист колись елітному контрабандисту не допоможе. Втім, це далеко не весь прогноз погоди щодо Саші на найближчі тижні.

Далі буде. Куди піде Кисіль після відкритих кримінальних справ та судових засідань, до речі, теж буде зрозуміло.

Sharing is caring!

Send a Comment