Сепаратистське підпілля Одеси продовжує свою активну діяльність

Вже понад півроку на території України триває повномасштабна війна. Від російських ракет гинуть українці та руйнуються міста, проте досі залишається чимало людей, які чекають на прихід «руського міру». Найбільше вони прагнуть посісти високі управлінські посади та мати достатньо впливу для становлення ворожої політики в Україні.

Так, за результатами неодноразових журналістських розслідувань, були встановлені факти, які свідчать про запровадження антиукраїнського руху на півдні нашої країни. Одним із таких колаборантів є екс-депутат Одеської міської ради, колишній регіонал, зять проросійського нардепа відтепер уже забороненої в Україні ОПЗЖ Миколи Скорика — Вадим Підгородинський, якого активно лобіюють керівні посади в регіоні.

Його важливий статус агента Кремля проявився і в тому, що на 50-річчі тестя, який проходив у Австрії, він був тамадою та проводив зустрічі з представниками забороненої ОПЗЖ, а також впливовими представниками московії, що були у великій кількості запрошені на це свято, де отримував нові вказівки та завдання.

Його активна проросійська діяльність виявилася там, де ніхто й не очікував.

Він довгий час знаходився на базі відпочинку Dimanche, що належить йому, у смт. Затока і, можливо, проводив диверсійну роботу, а також міг координувати удари російської армії мостом через Дністровський лиман.

Свою діяльність він активно здійснює за рахунок безлічі фінансових активів і нерухомості, що дає йому комфортно почуватися навіть у цей непростий для країни час.

Так, завдяки депутатським рокам та корисним зв’язкам в одеській мерії йому вдалося збагатитись у десятки разів. Проте пан Підгородинський не любить афішувати свої статки та ретельно їх приховує від очей виборців та колег-науківців.

Результатом «плідної роботи» депутатської комісії з питань землеустрою та земельних відносин Одеської міської ради стало істотне збільшення в його власності елітної нерухомості – за останніми даними, йдеться про понад 3000 кв.м. житлових та комерційних приміщень, а саме:

⁃ приватний багатоповерховий будинок зі спа зоною, власним фітнес-центром та кінозалом, а також окремою будівлею для прислуги, загальною площею 462,7 кв.м. та за ринковою вартістю близько 2 мільйонів долларів США  (Україна,65038,Одеська обл., місто Одеса) , пров. Ліверпульський, будинок 7);

⁃ розкішна квартира в елітному районі міста із закритою територією та охороною (Україна, 65009, Одеська обл., місто Одеса, вул. Кльонова, будинок 2а, квартира 213);

⁃ «Золота ділянка» біля 2153,4 кв.м. на побережжі Чорного моря, біля смт. Затоці, на якій було збудовано його базу відпочинку Dimanche (Україна,67772,Одеська обл., смт. Затока, вулиця Приморська, 41);

⁃ Декілька гектарів земельної ділянки (Україна, Одеська обл., Овідіопольський р., с. Сухий Лиман, вул.Чорноморців,153а);

⁃ приватний будинок (Україна, Одеська обл., м. Одеса, пров. Піонерський, 7)

⁃ Mercedes Benz GLE преміум-класу, ціна якої стартує від 100 000 $. та інше.

А поки правоохоронними органами встановлюються обставини та приховане майно екс-регіонала, звертаємо вашу увагу на інше – за попереднім журналістським розслідуванням було зазначено, що у власності пана Підгородинського перебувають санаторії, розташовані в оккупованому Криму і, звісно, не зазначені у декларації екс-депутата. Проте пан Підгородинський протягом цих років надалі розвивав туристичний бізнес на аннексованому півострові та вільно перетинав кордон, бо він «свій» і роками пропагував ідеї «руського міра».

Але після вторгнення країни-агресора почалися певні труднощі: йому як громадській персони і екс-представнику влади України, потрібно залишитися «патріотом» і водночас зберегти свій прибутковий бізнес у Криму, побудований на міцних зв’язках та прихильністю до Росії, який коштує майже 10 млн. долларів США.

Більше того, пан Підгородинський навмисно залишає без уваги найголовніше: з метою зміцнення своїх зв’язків з «асвабадітєлямі» та отримання гарантованого керівного місця в Одеській області під час захоплення, давши дозвіл на розміщення військових рф на базі власних санаторіїв у Криму та отримував компенсацію від уряду рф, заробивши кошти ще й на цьому.

Цей факт підтверджує те, що згідно з повідомленням нашого джерела в Державній прикордонній службі, незважаючи на заборону чоловікам призовного віку виїжджати за кордон під час воєнного стану, з початку війни він неодноразово залишав Україну.

Виїжджаючи через європейські країни до своїх покровителів у Крим та інші явки.

Ми офіційно звертаємось до Державної прикордонної служби та Міністерства оборони: на основі яких документів повністю здоровий молодий чоловік, який може захищати нашу країну зі зброєю у руках, раптом має документи, завдяки яким не просто тікає з країни, а веде повноцінну діверсійну роботу на користь окупантів?

Просимо правоохоронні органи терміново розібратися у цієї ситуації та дати жорстку правову оцінку.

Sharing is caring!

Send a Comment