Сестра Ірини Ноздровської Світлана працювала у «РОШЕНі», чиї представники не спромоглися бути на похованні своєї співробітниці

А Петро Порошенко, Президент України і власник шоколадної фірми, не цікавиться, як ідуть справи по вбивству діловода компанії

В Обухівському районному суді слухається справа по вбивству в ДТП, сестри вбитої правозахисниці Ірини Ноздровської, Світлани…

maty

Катерина Маркуріївна – мати вбитих Світлани та Ірини – зачитала вбивці Дмитру Россошанському листа небайдужої жінки, яка підтримує і співчуває пані Катерині.

Також, в залі суду вона повідомила і показала документ, що її менша донька Сапатинська Світлана Сергіївна працювала в компанії «РОШЕН», але ніхто з представників цієї фірми не приїхав на поховання своєї співробітниці. А сам Президент України і власник шоколадної фірми Петро Порошенко не поцікавився, як ідуть справи по вбивству співробітниці «РОШЕН», яка працювала діловодом в компанії, не поцікавився як живуть батьки і складається їхня доля.

Хоча Президент пообіцяв знайти вбивць і взяти під контроль справу вбивства старшої доньки Ірини Ноздровської, яка поклала своє життя за справу вбивства своєї молодшої сестри за правду і справедливість, однак покарання вбивцям і досі немає. Мати стверджує, що справу фабрикував генерел Аброськін, прокурори Клименко і Тадеєв. Слова президента знову залишились тільки словами. Батьки просять Петра Олексійовича взяти справи під контроль і готові стати перед президентом на коліна.

Таке враження, що людей, вбитих горем, але нескорених морально, намагаються остаточно виснажити. Система безжалісна і діє катком по людських долях. На жаль, борються з нею одиниці, тому боротьба триватиме роками. В байдужому суспільстві безкарність зла стає нормою і це говорить про хворобу нації.

Журналісти Всеукраїнського журналу «Корупціонер в Україні» продовжують слідкувати за подіями навколо цих вбивств. Чекаємо рішень судової гілки влади і тільки після них ми покажемо Вам неопубліковані кадри по цих убивствах.

Наразі пропонуємо переглянути повне відео із зали Обухівського районного суду, яке відбулося 12 жовтня 2018 року:

https://youtu.be/0h-oadfKot4

Також пропонуємо переглянути відео боротьби Ірини Ноздровської за правду і справедливість в справі вбиства молодшої сестри:

https://youtu.be/qPrSLNJsBrE

Сергей Новиков

Sharing is caring!

Send a Comment