Шалена забудовниця Ольга Костина тероризує сусідів, вчиняючи нахабне самозахоплення території

Ця пані має підпильну стоматологію, але всі відповідні служби міста мовчать або відбуваються банальними відписками. А тим часом горе-забудовниця, котра проводить по-суті рейдерське самозахоплення земельної території, бідкається, що їй «мішають жити».

До редакції видання Укрпрес-інфо звернулася мешканка міста Миколаєва Зуй Ольга Олександрівна, яка проживає по вулиці Шнеєрсона, 17 – на розі з вул. Великої Морської. Пані Ольга просить журналістів дослідити ситуацію із самозахопленням Костиною території, що належить до присадибної ділянки її  будинку.

В Україні палає війна, а Ольга Леонідівна Костина навесні 2023 року форсує незаконну забудову, поступово утискаючи сусідів. Сама ж Костина ховається і сильно боїться публічності. Її немає в соцмережах й інтернеті. Від журналістів теж ховається, що також доводить про незаконність її діяльності. На цих кадрах вона швидко виходить зі своєї підпільної стоматології та швидко ховається в автомобілі.

Свою стоматологію вона добудовує на вузлі міської каналізації, тим самим блокуючи шахтну криницю, що є грубим порушенням норм ДБН. Також незаконно провела водопровід. Крім того, це грубе порушення норм пожежної безпеки, бо перекрито всі можливості під’їзду спецтранспорту, особливо в умовах військового стану.

Ольга Олександрівна Зуй каже, що вона та двоє сусідів, один із яких служить у ЗСУ, а друга пенсіонерка і заслужена вчителька Лідія Іванівна, їй 83 роки, спільно організували власний ОСББ. Тепер у самотньої пенсіонерки хочуть відібрати її сарайчик, беззахисну жінку похилого віку звинувачують у тому, що вона порізала колеса їхніх машин…

Лідя Іванівна – Заслужений учитель України, у Шостому ліцеї викладала фізику, її півміста знає, у неї багато вдячних випускників та їх батьків. Вона має  державну нагороду і багато подяк. І от з такої заслуженої і поважної людини так знущається власниця стоматологічної клініки!

Дивіться відео:

Sharing is caring!

Send a Comment