Шейхам цікава Україна, – Юрій Сидоров

В агенції ІНТЕРФАКС відбулася прес-конференція Міжнародної торгової палати (ICC Ukraine) щодо пошуку нових торговельних шляхів між Україною та Обєднаними Арабськими Еміратами. Зокрема, президент Українського національного комітету ICC Ukraine Володимир ЩЕЛКУНОВ розповів про останні досягнення у налагодженні міжнародних зв’язків цієї установи у сфері торгівлі та бізнесу.

Допомога вітчизняному бізнесу

 Ставлю_на_сайт

«Дуже важливо, щоб представники українського бізнесу вміли вдало подати себе на міжнародному ринку, — наголосив під час виступу Володимир Щелкунов, — тому ми провели низку тренінгів з експортно орієнтованими компаніями за участі наших та іноземних фахівців, а також тренінги для державних службовців вищого рівня».

У арабів свої інтереси

Інший учасник прес-конференції, посол Міжнародної Торгової палати ICC в країнах Перської затоки Юрій Сидоров, офіс якого знаходиться у найбільшому економічному центрі Об’єднаних Арабських Еміратів місті Дубаї, розповів про можливості нових торгівельних відносин між Україною та країнами Перської затоки.

Юрій Сидоров зробив акцент на тому, що країни Перської затоки — найбагатші країни світу, і стали вони такими за рахунок запасів нафти, тому регіон може стати плацдармом для багатьох бізнес-проектів за участі гравців з України.

«На сьогодні мешканці країн Перської затоки  мало знають про нашу країну, — наголосив Юрій Сидоров, — і тільки тепер розуміють наскільки вона багата не тільки на ресурси, а й на якісних виробників. Я маю на увазі агросектор, деревину, цемент, кераміку, продукти харчування, тощо. Також дуже важливо розуміти, що для представників ділових кіл країн Перської затоки вирішальне значення у виборі торгівельних партнерів та постачальників сировини мають особисті стосунки. Перш за все вони дивляться на бездоганні рекомендації та досвід роботи з іншими компаніями регіону, на надійність та порядність партнера, і вже потім розглядають питання ціни товарів та вартості контрактів».

На сьогодні в реєстрі ICC Ukrainе більше 200 компаній, які можуть бути представлені на ринку країн Перської затоки. Цей список кожного дня збільшується. Подальшим кроком, за словами Юрія Сидорова, може бути, наприклад, виграш тендеру на постачання за національною програмою, або реалізація проекту на велике будівництво, чи проектування в одній з країн цього регіону.

«На сьогодні в Об’єднаних Арабських Еміратах будується багато великих споруд та готелів, йде підготовка під виставку «Експо-2020», — зазначив Юрій Сидоров, — а у Катарі будуються великі стадіони, нові будівлі і вся інфраструктура для майбутнього чемпіонату з футболу. Двері, фурнітура, сантехніка, кахель — все це і багато іншого може мати гарний попит на новому ринку збуту, тому українські компанії мають тут сьогодні величезні перспективи. Також ICC Ukraine має змогу допомогти експортувати продукти харчування для продажу в мережах супермаркетів в ОАЄ. І взагалі до кінця вересня ми плануємо відкрити шоу-рум українських продуктів під назвою «Український торговий дім в м. Дубаї».

На останок свого виступу, Юрій Сидоров зауважив, що більшість товарів, які завозяться до Об’єднаних Арабських Еміратів підлягають обов’язковому ліцензуванню та сертифікації. ICC Ukrainе мають можливість сприяти у отриманні українськими компаніями відповідної ліцензії на ввіз товару та у вирішенні питань пов’язаних з логістикою, проходженням митниці та наданням юридичної підтримки.

 Диаграмма

УВАГА! Інвестуйте в майбутнє України!

4 вересня в Українському домі на честь Дня підприємця Український національний комітет Міжнародної Торгової палати (ICC Ukraine) проводить щорічний Національний форум ICC Ukraine. Цього року форум проходить під гаслом «Інвестуйте в майбутнє України». Серед учасників форуму — члени Кабміну та Верховної Ради України, лідери провідних міжнародних організацій, керівники іноземних підприємств, представники дипломатичного корпусу.

На основній площадці у форматі В2В зустрічей вітчизняні підприємці отримають унікальну можливість налагодити прямі ділові контакти з потенційними партнерами з понад 30 країн світу.

По завершенні ділової частини Форуму відбудеться благодійний гала-концерт «Світ заради дітей», за участю відомих українських виконавців, який є частиною благодійного проекту допомоги дітям, постраждалим в результаті військової агресії на Сході України.

Всі кошти, зібрані під час концерту, будуть спрямовані на довгострокові відрядження лікарів-добровольців в постраждалі райони Донецької та Луганської областей, для надання допомоги дітям і придбання медичних препаратів та обладнання для дитячих лікарень регіону.

Початок форуму о 12.30, а початок концерту о 18.00.

 

 

 

Sharing is caring!

Send a Comment