Що отримає «меценат» Москалевський за реконструкцію підпірної стіни біля фундаментів Десятинної церкви?

Що отримає «меценат» за реконструкцію підпірної стіни на вул. Володимирській біля фундаментів Десятинної церкви, Київського дитинця та ботанічної пам′ятки природи місцевого значення, однієї з найстаріших лип Києва – липи Петра Могили.

До депутатки від фракції «ВО «Батьківщина» у Київраді, члена комісії Київради з питань містобудування, архітектури та землекористування Тетяни Меліхової звернулися члени Громадської організації «Союз митців Стрітення» з проханням з’ясувати відповідну інформацію.

У зверненні йдеться про те, що нібито Шевченківською РДА запланована реконструкція підпірної стіни на вул. Володимирській, де розташовані сходи, що ведуть на пагорб до підмурків Десятинної церкви, Київського дитинця, липи Петра Могили та Національного музею історії України. Знизу пагорба, що веде до початку Андріївського узвозу, розташовані ятки, де продають сувенірну продукцію.

«Не відомо з чого раптом виникла необхідність ремонту цієї підпірної стіни, яка ззовні не має ніяких ознак руйнування, хто проводив її обстеження, які зроблені висновки, де Акт обстеження для ознайомлення, хто виступає замовником реконструкції, чи розроблена у встановленому законом порядку документація на цю реконструкцію тощо. Все якось втаємничено, а розмови про реконструкцію ширяться», – наголосила Т. Меліхова.

Саме тому, депутатка звернулася до мера Києва та ДАБІ з проханням надати відповідь на зазначені питання, а також відповісти на наступні: «Чи подавалося замовником повідомлення про початок виконання робіт з реконструкції підпірної стіни схилу та реєстрація декларації у Державній інспекції архітектурно-будівельного контролю?».

«За чий кошт планується здійснити зазначену реконструкцію, а саме чи передбачені на це кошти у бюджеті Києва? Адже найбільше побоювання активістів викликає інформація про те, що відповідні роботи будуть здійснені за «меценатські» кошти, за що він потім отримає частину території для встановлення МАФів або для інших цілей», – пояснила Т. Меліхова.

Джерело: http://melihova.kiev.ua/index.php?nma=news&fla=stat&nums=376

maxresdefault

Sharing is caring!

Send a Comment