Що відомо: Кернес втік з України?

Міський голова Харкова Геннадій Кернес не з’явився 24 травня на судове засідання в Полтаві

Кернеса разом з двома охоронцями звинувачують в тортурах, викраданні людей і загрозах убивством. Адвокат Кернеса Олександр Гунченко заявив, що його підзахисний перебуває на лікуванні за кордоном і попросив суд перенести засідання. Про це повідомив OBOZREVATEL один з постраждалих — Сергій Ряполов.

Захисники Кернеса не уточнили, в якій саме країні він зараз знаходиться і коли туди виїхав. Також невідомо, коли мер збирається повернутися.

shho-vidomo-kernes

Суд в Полтаві

Раніше адвокат Ряполова Тетяна Зелькіна повідомила OBOZREVATEL, що Кернес навмисне затягує процес, не з’являючись на засідання, а суд неодноразово відмовляв в приводі обвинуваченого.

«Зараз Геннадій Адольфович затягує апеляційний розгляд. За цей період з різних причин було зірвано 12 засідань. Ні на одне з них Кернес не з’явився. Чи не з’являвся до суду через хворобу, але в той же час в ЗМІ ми бачили його активність і то, як він безпроблемно виконує обов’язки міського голови Харкова. Виходить, що можна взагалі не приходити на судові засідання і чекати, поки пройде 10 років терміну давності за останнім складу злочину (катування). За двома іншими п’ятирічний термін вже сплинув», — розповіла Зелькіна.

Мер Харкова Геннадій Кернес, який раніше підтримував п’ятого президента України Петра Порошенка, організував масштабні корупційні схеми, які позбавляють місто мільярдів гривень. У них залучені підприємства-монополісти, що акумулюють кошти, які в підсумку привласнює Геннадій Адольфович з соратниками.

Путінський олігарх Павло Фукс хоче стати тіньовим «смотрящим» свого рідного міста Харкова і визначається з кандидатурою губернатора області. Головним претендентом на цей пост нібито є перший заступник мера Харкова Геннадія Кернеса — Ігор Терехов.

У серпні 2018 року Фукс відсудив у комунального підприєства близько 2 млрд. грн., Завищивши суму позовних вимог. Щоб їх виплатити, київській підземці довелося різко підняти вартість проїзду. З кожної поїздки 2 грн. йдуть безпосередньо в кишеню путінського мільярдера.

Мер Одеси Геннадій Труханов і мер Харкова Геннадій Кернес, до яких у правоохоронців є безліч питань, створюють партію мерів для походу на вибори до Верховної Ради. У «причетності» помічений і Віталій Хомутинник, співголова «Відродження», він же є партнером путінського мільярдера Фукса. Який, в свою чергу, став «акціонером» нової партії.

Журналісти викрили захмарні багатства Кернеса. Істотна частина записана на його цивільну дружину Оксану Гайсинської.

Раніше в Службі безпеки України повідомили, що чиновник Кернеса був завербований і передавав інформацію росіянам. Його затримали за підозрою в державній зраді.

Джерело

Sharing is caring!

Send a Comment