Щоб «відновити довіру та надію», слід би розігнати цю організацію вже давно НЕоб’єднаних націй

Хтось у курсі, як в ООН відреагували на рашистський наліт 29 грудня на Україну? 158 пусків, 90 ракет різних видів, ударні дрони, прильоти там і тут, потрапили до пологового будинку, міцно дісталося Києву – уже 30 загиблих і більше 150 поранених, Дніпру, Львову, на Черкащині знесло квартал у приватному секторі, потрапили до пологового будинку. Харків – 22 прильоти С-300. Багато вбитих та поранених прилетіло навіть до Польщі.

Відкриваємо сайт ООН. На першій сторінці величезний матеріал: «2024 має стати роком відновлення довіри та надії». Праворуч від нього ще два, виділені в стовпець.

Перший: «Глава ООН з прав людини попереджає про «дегуманізацію» палестинців на тлі насильства на Західному березі в міру поглиблення кризи в Газі».

Другий: «Криза в секторі Газа: південні райони «тріщать по швах» на тлі нової хвилі бомбардувань та переміщення населення». Якщо покрутити нижче, знову суцільна Газа та цілі ООН у сфері сталого розвитку.

Про Україну – НІ СЛОВА. Реально по@уй їм на ту Україну, як, втім, і на Газу, і на палестинців, просто останні два пункти продаються краще.

До речі, дочка Ясіра Арафата Захва єдина спадкоємиця статків лідера Організації визволення Палестини більш як на 1 млрд. доларів. Вона володіє цілою вулицею в Лондоні. Не хоче туди впустити палестинських біженців? Очевидно, ні!

Щоб «відновити довіру та надію», я почав би з того, що розігнав цю бл@дську організацію вже давно НЕоб’єднаних націй. І кожен би вибирав собі друзів та союзників сам. Як це цілком успішно роблять людожери всієї планети, встигаючи у перервах розповідати з трибуни ООН про права людини (нагадую, цю галузь в ООН зараз очолює Іран).

Sharing is caring!

Send a Comment