Шокуючі подробиці: тихий жах похоронного бізнесу в Києві

Сусіди шоковані від того, що відбувається за їхніми парканами. Киянин Вадим Малиновський розмістив у приватному будинку похоронний дім «Пам’ять» по вулиці Стеценка, 25. Про це дізнались журналісти в розслідуванні ICTV.

Як повідомляється в сюжеті, у цьому ж будинку другий поверх займає його сім’я. В коментарях журналістам сусіди розповіли, що шоковані від того, що відбувається за їхніми парканами, а на звернення в правоохоронні органи – влада не реагує.

Зазначається також, що в Україні заборонена робота подібних приватних похоронних домів, тому бізнесмен вводить в оману людей, повідомляючи, що його компанія є державним медичним закладом.

Своєю чергою, телеканал ICTV звернувся до правоохоронних органів з проханням відреагувати на порушення законодавства України, виявлених у ході журналістського розслідування з метою ретельної перевірки усіх фактів, а також дати їм належну правову оцінку й провести комплексну перевірку за вказаними у зверненні адресами.

На подібну тему «Наша версія» публікувала розслідування «В Ірпені викрито підпільний морг та скелети у шафі міського депутата Короля».

Джерело

Sharing is caring!

Send a Comment