Невпинним промисловим конвеєром штампує перемоги речниця Луценка – блогер Сергій Іванов

Пані Лариса Сарган накрила Фейсбук потужною хвилею тріумфу з приводу оголошення військовою прокуратурою підозр суддям Конституційного суду РФ, які схвалили анексію Криму. Підозри оголосили за допомогою міжнародної служби доставки. Мені складно уявити, який шок спіткав мордорських суддів, коли вони побачили на порозі кур’єра з пакетом від самого Матіоса. Сподіваюсь, всі залишились живими і дочекаються рокової години, коли наші військові прокурори скерують до суду обвинувальний акт.

bezymyannyj

Сергій Іванов, блогер

Єдине, що мене непокоїть це чому прокуратура категорично не вбачає підстав для оголошення підозр суддям Конституційного суду України, які в 2010-му, діючи у складі організованої злочинної групи Януковича, здійснили конституційний переворот, наслідком якого стала узурпація влади, яка, в свою чергу, призвела до революції і війни. Ці люди на місці, в країні, витрачатися на службу доставки не доведеться.

Чому прокуратура не довела до реального обвинувального вироку жодної кримінальної справи стосовно спільників Януковича, а вже котрий рік поспіль стріляє холостими звітами, які не мають жодного прикладного значення, жодної перспективи?

Чому кримінальним переслідуванням «Сім’ї» опікується саме Матіос, колишній підлеглий Януковича, Льовочкіна, Портнова, Лукаш? Невже ніхто не бачить зв’язку між дивним благополуччям єнакієвського приплоду і тим, хто його не переслідує? Невже щоденна прокурорська роса не заважає бачити очевидні речі?

І ще з приводу сьогоднішньої щенячої радості. Майже три роки тому відомство Матіоса так само оголосило підозри представникам Генштабу ЗС РФ. Як гадаєте – за ці три роки когось з них засуджено заочно? Спитайте жеттєрадісного прес-серетаря сонцесяйного Генпрокурора.

Джерело: Sergii Ivanov

https://www.infa.ua/sergij-ivanov-rechny-tsya-lutsenka-na-konveyeri-shtampuye-peremogy/

Sharing is caring!

Send a Comment