«Сімейний підряд» по-ментівськи — найбільш ефективний інструмент корупції

21 листопада 2014 року виповнюється перша річниця з дня початку Революції Гідності, яка поклала край свавіллю влади над власним народом та започаткувала всеохоплюючий громадський рух за очищення влади від корумпованих чиновників та високопосадових зрадників. На мій власний погляд, немає потреби перераховувати, яку ціну за це було сплачено і що було нами пережито за ці важкі місяці. Наслідком вищезазначених подій стало прийняття Закон України «Про очищення влади», — в суспільстві його прийнято називати Законом про люстрацію. Завдяки цьому багатостраждальному документу наше суспільство отримало унікальний шанс на самоочищення та справжню зміну векторів власного розвитку.

 1

                                                                Генерал-майор міліції Сергій Будник

Але, ще існують непоодинокі випадки, коли впливові високопосадовці з минулого використовують звання та регалії, отримані при попередньому злочинному режимі, на власну користь. Сьогодні вони використовують свої зв’язки, аби ще й допомогти близьким та родичам у досягненні їх меркантильної мети. Серед таких перевертнів у погонах є й «герої» (головні й епізодичні) нашої розповіді. Один з них займає посаду в.о. керівника Департаменту Державної служби охорони МВС України – генерал-майор Сергій Будник, другий – його племінник, працівник УБЕП ГУМВС України в м. Києві Артем Будник.

2

            Генеральський племінник – працівник УБЕП ГУМВС України в м. Києві Артем Будник

Останній використовуючи зв’язки свого впливового родича, а також своє службове становище у власний робочий час, активно та цілеспрямовано лобіює в органах державної влади та місцевого самоврядування інтереси приватної фірми – ПП «Авен-Єзер.

Як стало відомо журналістам, нещодавно відносно керівництва зазначеної фірми, зокрема, гр. Понамаренка С.В., було відкрито кримінальне провадження за статтею 366 ч.1 КК України (підробка документів), а сама фірма була позбавлена відповідної ліцензії на право проведення перевезень (відповідні копії документів додаються в наприкінці матеріалу).

3

                                                Директор ПП «Авен-Єзер» С.В. Понамаренко

До речі, це вже не перший випадок, коли гр. Понамаренко С.В. має проблеми із недотриманням вимог чинного законодавства.

Так, 31.05.2006 р. зазначений громадянин був осуджений Броварським міськрайонним судом Київської області за кримінальною справою №04-3206, а також від 12.09.2005 р. – за статтею 185 ч.2 КК України (крадіжка вчинена повторно або за попередньою змовою групою осіб) та статтею 263 КК України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами).

Отже, завзяття з яким службовець УБЕП ГУМВС України в м. Києві Артем Будник намагається вирішити проблемні питання зазначеної фірми, м’яко кажучи, насторожує і, звичайно, викликало зацікавленість співробітників СБУ, керівництво якої взяло розслідування зазначеної справи під особистий контроль.

А що стосується в.о. керівника Департаменту Державної служби охорони МВС України Сергія Будника, то журналістами вже відправлені відповідні звернення, у тому числі і до керівництва МВС України, щодо можливого підпадання зазначеної особи під дію Закону України «Про очищення влади». На жаль, в Україні «генеральський синдром» як і раніше ще є ефективним інструментом корупції.

Що цікаво, відповідно до автобіографічних відомостей, які розміщені на офіційному сайті, Будник С.І. займав керівні посади в Департаменті Державної автоінспекції МВС України з 2010 по 2014 р. І саме на цей період припадає основний тиск з боку працівників ДАІ на активістів автомайдану, який включав в себе: погрози, псування особистого автотранспорту, викрадання активістів, обмеження особистих прав та інтересів громадян.

І на останок хочу зазначити, що сьогодні тільки від громадян України самих, нашої небайдужої позиції залежить, чи насправді зміниться життя українців завтра, і чи зможемо ми також гідно використати наданий нам шанс…

4

   Дніпровською райпрокуратурою м. Києва порушена кримінальна справа за ч.1 ст. 366 КК України

5

         Управління «Укртрансінспекції» в м.Києві позбавило відповідної ліцензії ПП «Авен-Єзер»

Підготовлено за матеріалами українськихЗМІ

Джерело: http://h.ua/story/412311/

 

Sharing is caring!

Send a Comment