Скільки місяців є у Зеленського, аби провести необхідні реформи і не втратити рейтинг?

Практично всі аналітики, як всередині України, так і на Заході, сходяться на думці, що у Зеленського є тільки 8-10 місяців для того, щоб провести необхідні реформи. Про це написав у Фейсбуці політичний і економічний експерт Андрій Головачов.

Якщо, мовляв, Зеленський не вкладеться в цей термін, то в подальшому він втратить таку можливість, тому що його рейтинг безнадійно впаде. Але ніхто не пояснює, а чому рейтинг Зеленського неминуче повинен впасти? Падіння рейтингу все сприймають як неминучість. Але чому?

Чому, наприклад, у Путіна рейтинг тримається вище 50% вже 20 років? Чому у всіх наших президентів рейтинг досягає максимуму тільки в момент обрання, а потім стрімко падає?

Щоб було зрозуміліше, задам навідні запитання. Чи буде падати рейтинг Зеленського, якщо він не буде робити ніяких реформ, а буде просто переслідувати і садити в колонії з повною конфіскацією високопоставлених корупціонерів, починаючи з Порошенком, Гройсмана, Кличко, Труханова, Кононенко, Грановського і т.д.? А чи буде падати рейтинг Зе, якщо він підніме руку на… страшно сказати, на Коломойського або Ахметова? Чи впаде рейтинг Зеленського, якщо він посадить 3-4 десятка злодійкуватих генералів і полковників, але при цьому не знизить тарифів?

Очевидно, немає. Швидше, рейтинг Зеленського буде вище навіть, ніж у Путіна. Швидше за все Зе будуть носити на руках. Значить, якщо всі аналітики прогнозують стрімке падіння рейтингу Зеленського протягом 8-10 місяців, то вони не вірять ні в яку перспективу боротьби Зе з корупцією, так?

Так, не вірять. Не вірять і, схоже, правильно роблять. Але, якщо президент не буде боротися з корупцією, то які його шанси провести необхідні країні реформи? Питання, звичайно, риторичне…

Джерело

Sharing is caring!

Send a Comment