SOS! Українське фермерство може зникнути, як явище, вже через рік!

Причому це може статися за сприянням чиновників Міністерства юстиції України та його очільника пана Петренка

У вівторок, 14 березня, о 9:00 біля Міністерства юстиції (пров. Рильського, 10, місце знаходження міністра Павла Петренка), відбудеться масова акція протесту українського фермерства проти рейдерського захоплення земель, шляхом подвійної реєстрації договорів оренди паїв, яке набуло жахливих масштабів.

screenshot_2

Щодня по всій Україні корумповані державні реєстратори незаконно підробляють документи, та вносять у базу реєстрації договорів дані про нові договори земельної оренди на користь великих агрохолдингів та їхніх посіпак. Це робиться таємно, всупереч існуючим довгостроковим домовленостям. Таким чином, тисячі гектарів щодня відбираються у малих та середніх фермерів, монополізуючи обробку землі до рук олігархів-латифундистів. Вже через рік такої злочинної практики в Україні не залишиться жодного малого чи середнього фермера. Це означатиме автоматичне подорожчання сільськогосподарської продукції та перетворення селянства на безправних жебраків. Під час акції фермери винесуть останнє попередження владі, та закличуть міністра юстиції Павла Петренка негайно прийняти заходи по недопущенню такої практики і скасуванню незаконних подвійних договорів.

Також, міністру нагадають його обіцянку з трибуни Верховної Ради розібратись із рейдерами, що захопили фермерське господарство «ДАР», бо від його служби прийшла відмова взагалі розглядати це питання.

nakaz

Може сам Петренко вже став латифундистом, який «кришує» своїх рейдерів?

Шановні журналісти, не стійте осторонь, бо від цього залежатиме доля всієї держави!

Довідки за телефоном 067-568-48-50

 

Sharing is caring!

2 thoughts on “SOS! Українське фермерство може зникнути, як явище, вже через рік!”

  1. Тупарям,которые наняли безграмотных журнашлюх.То письмо – ответ,что вы опубликовали,доказывает,что вы дебилы такие же,как эти журнашлюхи.Ведь никто реально и не обязан отвечать на так называемое заявление этого Гайворонского.Не стыдно позориться?

Send a Comment