Спецоперація Деркач: найсучасніший реанімобіль намагаються повернути благодійникам із Нідерландів (ВІДЕО)

Карету «швидкої допомоги», яку у квітні цього року благодійно передала фундація “Українці в Нідерландах”для потреб Глухівської райлікарні лікарні, може повернутись назавжди до дарувальників. Останній строк їй перетнути держкордон – 25 вересня.
Машина не потрапить до Глухівської районної лікарні, через те, що у неї двигун стандарту «Євро 3», замість прописаного у законі «Євро 5»,- її не розмитнюють.
Керівник благодійного фонду Ольга Пулинець, який приймав цю «швидку» у квітні, розповіла: «Їздять на чому, подивіться: «Євро 0» не має, а ми «Євро 3» відправляємо. В тому ж Глухівському районі, куди була потрібна ця швидка і вони потребують цього автомобіля, то когось не спасли, до когось вчасно не приїхала ця швидка допомога. Про це питання всі знали – на цей час, ні з Клочко, ні з Купрейчик не було зустрічей, але пан Живицький стверджує, що були якісь комісії. Питання одне – чому на ці комісії не запрошували керівника фонду».
«У нас в адміністрації комісій з цього питання не створювалось. У нас є чітка відповідь митниці, у нас є чітке посилання на законодавство і впливати на митницю, щоб вона порушувала законодавство ми не можемо і не маємо права це робити. Ми всі розуміємо, що краще, щоб цей авто залишився у нас, але знайти можливість таку законодавчо, на жаль на даний момент ми не можемо, а її не існує. Голова обласної державної адміністрації звернувся листом до Прем’єра, додатково про сприяння у вирішенні даного питання. Відповіді ми ще не отримали»,– прокоментував керівник апарату Сумської облдержадміністрації Дмитро Живицький.
Голова правління фундації Українці в Нідерландах”Віра Зваан пояснила, що така ситуація може значно вплинути на подальшу співпрацю благодійників з Україною. Минулої п’ятниці на сесії облради депутати не підтримали звернення до Верховної ради та Кабміну, – про внесення до змін до закону про розмитнення авто.
«Особисто я не підтримала, тому що воно дійсно, я що дивитися на оформлення, то це більше виглядає як лист, а не зміни до законодавства, як зазвичай оформляються звернення в обласній раді. Голова пообіцяв звернутися особисто до депутатів верховної ради», – пояснила заступник голови Сумської облради Тетяна Головко.
За словами в.о. начальника Сумської митниці Олександра Щуцького, завтра на засіданні Кабінету Міністрів це питання мають розглянути з голосу і прийняти розпорядження з цього авто.
Якщо питання не буде вирішено – швидка має перетнути державний кордон до 25 вересня. Прохання забрати її собі вже подала Польща.

У свою чергу редакція Нашої версії наголошує, що майже за всіма провокаціями у Глухові стоіть одіозна персона нардепа Андрія Деркача. Особисто він та його посіпаки постійно та підступно перешкоджають меру Мішелю Терещенко будувати у місті квітуче Європейське майбутнє.

derkach

Джерело

Sharing is caring!

Send a Comment