Спецоперація ФСБ “Хресна хода”: що робити та можливі наслідки?

Багато хто усвідомлює, що це провокація. Але якими ці провакації можуть бути, по приходу на місце?

Давайте пофантазуємо:

1. Майдан – всі бачать, що в Київ вони йдуть пішки, а як планують повертатись? І тут може статись, що не планують. Уявіть ситуацію, що весь цей натовп припреться на Майдан і встановить намети. Ну тіпа: “Ми на час святкування тут поживем”. Звичайно, що і правоохоронці напрягуться і багато правих організацій на диби стануть, тож бійок не уникнути. А багатьма це взагалі буде сприйнято, як підготовка до захоплення адміністративних будівель і сепарського перевороту.

576e12ef7ed9939d5d55bf00e2a04af9
2. Церкви – точка їх поломництва обов’язково буде Володимирська гірка. Але поруч з нею три церкви – Римо-католицький Костел св. Александри (наврядчи стане предметом захоплення, але може стати предметом агресивних нападів), Михайлівський Монастир Київського патріархату – хоч і відбудований з руїн, але тема – він побудований за Русі, тож наш, і агресивні спроби захоплення – може бути. Та найбільший ризик – Софіївський Собор. Це найдавніша церква України, сюди вони можуть попертись із вимогою: Нам потрібно помолитись, але зайшовши натовпом, відмовляться його залишати. І тоді владі залишиться тільки два сценарія – віддати їм Софію, чого ніколи не приймуть українці, або вибивати їх звідти силою, чого і добиваються москалі.

db7d5fbd6aa07f91c810227f4117e6b0
3. Підтасовка теракту – фанатиків там вистачає, тож і смертника організувати не важко, який підірве себе у їхньому натовпі, щоб потім сказати, що це “бендерівці” вибухівку заклали. Впринципі, такий сценарій теж не варто виключати.
Потрібно розуміти низькі шанси того, що вони йдуть просто так. В першу чергу, вони розраховують на реакцію, як на гей-паради – звичайне і безпідставне побиття їх “мирних віруючих” страшними “бендерівцями”. Та якщо цього не станеться, явно будуть шукати пригод на сідниці, щоб спровакувати це.

bc221564ea0de85425ce74dfd5625c36
Висновок: Готуватись їх “зустріти” варто всім. Та уважно слідкувати за ходою, і допоки вони не перегнуть палицю, не втручатись. Бути добре мобілізованими і триматись організованими групами, але на безпечній відстані, щоб не дати звинуватити себе у ними же спровакованих подіях, але, і одночасно бути готовими не дати їм перейти межу дозволеного. Бажано, всім групам, співпрацювати з поліцією та одни з одними, і координувати дії. Спробувати не допустити їх до Михайлівського і Софії, із ймовірних провакацій, це найбільші зони ризику. – дописує в своєму ФБ Голова в Товариства Ветеранів АТО  Kyrylo Sergeyev

Sharing is caring!

8 thoughts on “Спецоперація ФСБ “Хресна хода”: що робити та можливі наслідки?”

  1. Как по мне их надо остановить за 1-10 км. до границы Украины. К ним отношение со стороны Украинцев проявится явно жестокое ибо эти ХОДОКИ в рясах нечто иное как убийцы независимости Украины. Их начнут колотить еще до того как они дойдут до Киева. А значит за ними явиться Хуйло ибо ему нужно будет спасать русских. Как результат вторжение в Украину.

    1. Если бы это было мирное время таких негативных отношений к ним бы не было. Однако сегодня на фоне явной агрессии РФ против Украины – это ПРОВОКАЦИЯ !!!!! Будет беда!

  2. Я тоже считаю, что впускать их в Киев не надо. Пусть идут в Москву. Выпустить их в любимую ими Рассею, а назад не впускать. Патриархат московский; вот пусть по московии и гуляют. Нам они здесь в Киве НЕ НУЖНЫ.

  3. Любая религиозная конфессия-это бизнес, построенный на оболванивании масс. Этот поход-“грязная” пиар-акция РПЦ. Бороться с ней можно только смехом и издевкой…. Ну, например, на пути их следования ставится кордон: ремонт дороги. Колонна отправляется в обход, километров за 50, доходит, скажем, до моста.. Мост на ремонте, опять обход километров на двести…. Да по горкам и ярам…Да по проселкам, где лужи по колено! И так крутить их, пока ноги до колен не стопчут! Сами разбегутся….)))))

Send a Comment