Спотворений Національний музей Тараса Шевченка – вирок всім нам, монумент нашій байдужості та бездіяльності!

bezymyannyj1

Сьогодні, 9 березня, всі згадують нашого Тараса. Це прекрасно. Але ХТО реально готовий включитися у справу повернення сплюндрованої (до запланованого приїзду Путіна) експозиції Кобзаря до первинного стану та спотвореної будівлі Національного музею Шевченка (памятки національного значення) до первинного вигляду?

bezymyannyj5

Поки що всі наші спроби відновити справедливість залишаються марними: високопосадовці та правоохоронці жодним чином не реагують. Вже 4 роки всі пафосно святкують річницю з дня народження Т. Шевченка та роблять вигляд, що з його Музеєм нічого страшного не відбулося!

Невже продовження московської політики із створення «спільного культурного простору» та здача наших національних інтересів – дрібниці?!

Сьогодні цей спотворений Музей – вирок всім нам, монумент нашій байдужості та бездіяльності!

Тому ЧЕКАЮ НА ПОВІДОМЛЕННЯ, а також пропозиції у коментарях від всіх небайдужих людей, які готові поборотися за відновлення справедливості, за увічнення пам’яті нашого Кобзаря у його справжньому Музеї!

bezymyannyj2

ДЕТАЛЬНІШЕ про проблему (витяг з моїх попередніх постів):

«Всім Вам відома ситуація із спотворенням під час режиму Януковича пам’ятки національного значення Національного музею Т. Г. Шевченка (колишнього Палацу Терещенків на бульварі Шевченка, 12), коли під виглядом реставрації до 200-річчя Шевченка, під керівництвом директора музею Дмитра Стуса, депутата Київради В’ячеслава Непопа – директора комунального підприємства «Житлоінвестбуд» УКБ (виконавця робіт), а також сумнозвісної архітекторки Лариси Скорик, безкарно замурували центральний вхід (за часів Терещенків «Двері ДОБРА»), вікна, знищили цінну ліпнину, прибудували скляний ангар. І це все за десятки мільйонів бюджетних коштів, витрачених не за цільовим призначенням! З величезним трудом добилися порушення кримінальної справи, яка належним чином не розслідується!

bezymyannyj8

А що до приїзду Путіна було зроблено з експозицією Шевченка – у цьому пості не описати: експозиція починається тепер з портрета Катерини II та інших ворогів України, а цінні експонати Кобзаря лежать на підлозі, кількість залів скорочена з 22 до 7! Інші експозиції до Шевченка не мають жодного відношення! Будівля досі не введена в експлуатацію, але це не заважає директору успішно здавати приміщення під різні заходи.

bezymyannyj7

Крім того, нещодавно Президент України – гарант дотримання Законів України провів у спотвореному Музеї захід до Дня Соборності. Хто порадив Президентові своєю присутністю легалізувати подібне свавілля залишається невідомим…

bezymyannyj6

Більш того, на посаду директора Національного музею Т. Г. Шевченка знов обраний колишній член банди регіоналів, який безкарно спотворив пам’ятку національного значення, тотально сплюндрував експозицію Кобзаря та продовжує московську політику знищення національної пам’яті шляхом забезпечення поступової деградації Музею.

Знищення держави потрібно починати із знищення (або привласнення) її історії та культури. Серія україно-московських видань, які почали розповсюджувати в Україні з 2010 року, готуючись до приїзду Путіна на 200-річчя нашого Кобзаря, зокрема, прошу звернути увагу на їх бачення особистості та діяльності Тараса Шевченка (окремо вони виділяють «українофільну» версію). Ви здивовані, що нам московити намагаються нав’язати «общее отечество» та спільну «историю великих имен», серед яких не лише Шевченко, а і Петро I, Суворов, Катерина та інші. До Шевченка, навіть, «видатного» Сталіна пришпандьорили…

bezymyannyj9

Громадськість має втрутитися і зупинити подібне свавілля, спрямоване на здачу наших національних інтересів!

bezymyannyj4

Друзі, негайно виходьте всі на «культурний фронт», інакше завтра можемо опинитися вже зовсім в іншій державі!

Олена Терещенко-Єскіна

Першоджерело: https://www.facebook.com/groups/Kyivskeviche/permalink/1252633501499319/

 

Sharing is caring!

Send a Comment