Справу «діамантових прокурорів» повернуто Антикорупційним судом

Після повернення обвинувальний акт почнуть розглядати заново

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду повернула справу «діамантових прокурорів» Олександра Корнійця і Володимира Шапакіна на розгляд в першу інстанцію. Про це йдеться в постанові суду від 22 листопада 2019 року.

До цього справа три роки розглядалося в Голосіївському райсуді Києва, але в кінці вересня він передав матеріали до ВАКС. Своєю чергою, ВАКС задовольнив клопотання сторони захисту і повернув справу до Голосіївського райсуду. Після повернення обвинувальний акт почнуть розглядати заново.

Розгляд справи «діамантових прокурорів» Володимира Шапакіна і Олександра Корнійця триває вже кілька років. У жовтні 2016 року суд допитав 30 свідків зі сторони обвинувачення в рамках цієї справи. На початку липня 2015 року було затримано заступника керівника ГСУ Генпрокуратури Володимира Шапакіна і заступника прокурора Київської області Олександра Корнійця за підозрою у вимаганні хабаря в особливо великих розмірах. У Корнійця при обшуку виявили діаманти.

Печерський райсуд Києва виніс рішення про арешт Шапакіна і Корнійця на два місяці з можливістю внесення застави в розмірі 3,2 млн. грн. Шапакіна вніс необхідну суму застави і був відпущений з СІЗО. Згодом Апеляційний суд Києва збільшив заставу Шапакіна до 6,4 млн. грн. Він її вніс і вийшов з СІЗО.

ДЖЕРЕЛО

Sharing is caring!

Send a Comment