США закликали українську владу притягти до відповідальності вбивць Гандзюк: річниця смерті

На знімку Катерина Гандзюк і Деніел Лангенкамп

31 липня 2018 року херсонську активістку Катерину Гандзюк облили кислотою, в результаті чого у неї виявилося обпаленим близько 40% тіла – вона померла

Сьогодні третя річниця нападу на громадську активістку Катерину Гандзюк. США закликають українську владу встановити справедливість і залучити вбивць до відповідальності. Про це повідомляє прес-аташе посольства США в Україні Деніел Лангенкамп в Telegram.

Американські дипломати відзначають, що Гандзюк боролася з корупцією та віддала своє життя за демократичну і процвітаючу Україну.

“Ми продовжуємо підтримувати український народ у його вимозі справедливості для Гандзюк. Ми закликаємо владу притягти вбивць до відповідальності”, – сказав він у відеозверненні.

Читайте також:Справа Гандзюк: Мангера і Левіна залишили під вартою ще на два місяці

Нагадаємо, 31 липня 2018 року херсонську активістку Катерину Гандзюк облили кислотою, в результаті чого у неї виявилося обпаленим близько 40% тіла. Жінці провели 11 операцій, але 4 листопада того ж року вона померла.

Справа Гандзюк складається з 59 томів матеріалів, поки суд не дійшов навіть до десятого тому. Зараз під вартою перебувають екс-глава Херсонської обласної ради Владислав Мангер і колишній помічник депутата Олексій Левін.

Sharing is caring!

Send a Comment