США запустили гарячу лінію для конфіденційних повідомлень про корупцію в Україні

Сполучені Штати відкрили гарячу лінію для повідомлень про факти корупції та зловживання, які впливають на підтримку України. Про це йдеться у повідомленні Офісу генерального інспектора Агентства США з міжнародного розвитку.

«США віддані підтримці українського народу під час розв’язаної Росією агресивної війни. Ми маємо забезпечувати нагляд за використанням коштів і ресурсів, наданих американськими платниками податків на підтримку України», — говориться у повідомленні.

Відтепер можна повідомляти (конфіденційно) про будь-яку підозрілу діяльність, пов’язану з програмами або операціями Міністерства оборони США, Державного департаменту США (включно з Агентством США з глобальних медіа) й Агентства США з міжнародного розвитку, на відповідну гарячу лінію.

«Ми заохочуємо своєчасні та відкриті повідомлення про корупцію та зловживання, які впливають на підтримку України та її народу з боку США», – наголосили в американському відомстві.

Йдеться, зокрема, про можливі «корупцію, сексуальну експлуатацію чи наругу, шахрайство, розтрату коштів, зловживання, неналежне керування, торгівлю людьми».

Нагадаємо, раніше головнокомандувач Збройних сил України генерал Валерій Залужний закликав ретельно перевірити звинувачення в корупції на адресу Міністерства оборони. Водночас він порадив не перекладати відповідальність підлеглих на керівника, «бо це шкодить справі і суперечить принципам НАТО».

Sharing is caring!

Send a Comment