Стало відоме ім’я ще одного ймовірного учасника групи вимагачів у Вишгороді (ВІДЕО)

Інформація про те, що у Вишгородській міськраді орудує група вимагачів, знайшла певне нове підтвердження.
Нагадаємо, що групою посадових осіб, дуже вірогідно, очолюваною секретарем міськради Тетяною Бражніковою, здійснюється вимагання грошей з забудовника Анни Пономарьової (будівництво на пл. Шевченко, 3-а).
25.06.2020 р. невідомий кинув у поштову скриньку міськради фейковий лист “від замовника будівництва”, у якому той ніби відмовлявся від будівництва.
Поліція розпочала слідчі дії за фактом підробки документу. Поліціанти вийшли на начальника відділу Вишгородського ДАБК Андрія Марцевого, який швиденько знищив документ. Детальніше — у відео.

Тим часом інтернет-видання повідомлють, що “угрупування елітних здирників, що обліпили Вишгородську міську раду, не гребують нічим. Сьогодні їх імовірний спільник навіть попався на приховуванні слідів злочину – підробка документу, однак це не засмутило працівників поліції, які відмовилися проводити слідство – поліцейський, мовляв, немає дозволу суду на огляд кабінету чиновника. Слід нагадати начальнику Вишгородського відділку поліції, що двома тижнями раніше поліцейські без дозволу суду силоміць увірвалися на будівельний майданчик, провели незаконні слідчі дії і навіть заарештували майно. Бачите різницю у поведінці правоохоронців? Схоже елітні здирники мають сталі зв’язки у корумпованих колах вишгородських правоохоронців.
Тож, якщо хтось сумнівався у добропорядності окремих персон, тепер має наочні докази”.

Джерело

Бюро журналістських розслідувань “Наша версія

Більше по темі:

Вимагання по-вишгородські: ми нє пєрєд чєм нє астановімся! (ВІДЕО)

Вишгородська депутатка від “Самопомочі” Тетяна Бражнікова: кримінал та здирництво (ВІДЕО)

Далі буде…

Sharing is caring!

Send a Comment