Степан Хмара: передайте Савченко шоколад і свіже молочко

Довго я мовчав щодо перлів нашо Надії Савченко. Але вже несила. Бо, бачу Надя пішла в міжнародний наступ за визволення наших невільників. Сама Надя звичайно не знає хто вони: чи то полонені, чи заручники? Тому, в одному виступі називає їх по різному. Але, тут , нічого дивного, бо і сам Порошенко, не те, що наші парламентарі, до яких належить і Надя, ніяк не може визначитися, що то таке відбувається на Донбасі: війна чи АТО?! Але він у нас і підленький словоблуд( по народному брехун) знайшов вихід:в публічних виступах в Україні він лає російського агресора на чім світ стоїть, але юридично це антитерористична операція, яку він заборонив судам визнавати рсійською агресією.Така сама щодо Росії в в закордонній політиці.

Але це так, відступ.
Досі я публічно жодного разу не висловлюдвався про тінісенітниці, які Савченко закидала в інформаційний простір.
Я розумію, що їй відведена специфічна роль: баламутити наївних людей, а таких у нашому суспільстві вистачає. І якщо в її авантюри вкладаються гроші, то це комусь потрібно.Сьогодні мені очевидно, що Савченко – це проект Медведчука, хоча, можливо, вона сама про це і не здогадується.
Але що мене найбільше обурило?! Це те, що Савченко компрометує важливий інструмент боротьби за свої права людей, що знаходяться в екстремальних умовах і інших засобів боротьби у них немає. Тому, на мою думку, не треба серйозно сприймати авантюрні вибрики Надії Савченко, а реагувати на них іронією і сміхом.
Тому, на її оголошене голодування, можна відреагувати зверненнням до до тих ЗМІ, які її розкручують, звертатися, щоб надали її координати і допомогли передати шоколад і свіже молочко, аби успішно допомогти їй голодувати…

Степан Хмара

maxresdefault

Sharing is caring!

One thought on “Степан Хмара: передайте Савченко шоколад і свіже молочко”

Send a Comment