Суд врятував 15 га лісового фонду від ненажерливих очільників Ірпеня

Скасовано судовим рішенням право власності Ірпіньради на лісову ділянку

Як повідомляє прес-служба прокуратури Київської області: «Рішенням окружного адміністративного суду міста Києва задоволено позов прокуратури області до Головного територіального управління юстиції у Київській області, державного реєстратора, за участю третіх осіб: ДП «Київське лісове господарства», Ірпінської міської ради про визнання протиправним та скасування рішення державного реєстратора прав на нерухоме майно – земельної ділянки площею 15 га у межах міста Ірпінь.

karta-lisfondu

Судом встановлено, що державним реєстратором незаконно зареєстровано право комунальної власності Ірпінської міської ради на спірну земельну ділянку, оскільки дана земельна ділянка належить до земель лісового фонду, перебуває у постійному користуванні ДП «Київське лісове господарство», а також, знаходиться за межами населеного пункту м. Ірпінь».

Йдеться про земельну ділянку на в’їзді до Ірпеня з боку Романівки на початку вулиць Соборна та Університетська. Судова тяжба за цю землю триває вже кілька років. Влітку 2016-го по цій справі було проведено обшук в Ірпінській міській раді та вилучено відповідні документи.

Джерело

Sharing is caring!

Send a Comment