Суд встановив, що земельна ділянка, на якому ведуться будівельні роботи у Софіївській Борщагівці, не відведена під багатоквартирну забудову

Окружний адміністративний суд Києва ухвалив знести незаконне будівництво в Києво-Святошинському районі Київської області. Про це повідомили в прес-службі Госархстройінспеціі, передає «СтройОбзор»

sofi%d1%97vska-borshhagivka

Раніше під час позапланової перевірки об’єкта «Будівництво комплексу багатоквартирних будинків за адресою: Києво-Святошинський район, с. Софіївська Борщагівка, вул. Берегова, 3, 7-А» було встановлено, що земельна ділянка, на якому ведуться будівельні роботи, не відведена під багатоквартирними забудову.

Крім того, було виявлено відсутність у замовника будь-яких документів дозвільного характеру, належно затвердженого проекту будівництва, а також – істотні порушення будівельних норм, державних стандартів і правил. Відповідно, даний об’єкт був визнаний самовільним будівництвом.

snos-samovolnogo-stroitelstva

«За результатами контрольно-інспекційних заходів посадовими особами Департаменту винесено приписи про усунення порушень вимог містобудівного законодавства та про призупинення виконання будівельних робіт. Але наступна перевірка виконання приписів показала, що вимоги органу державного архітектурно не виконуються, а будівельні роботи тривають. Наведені факти порушень законодавства в сфері містобудування стали підставою для звернення Департаменту ДАБК у Київській області до Окружного адміністративного суду міста Києва з позовною заявою про знесення незаконного будівництва», – повідомили в ДАБІ.

Крім іншого, в судовому порядку було встановлено, що будівництво зазначеного об’єкта порушує права і інтереси власників суміжних земельних ділянок, а також жителів територіальної громади в цілому.

«Заслухавши усі сторони конфлікту, суд прийняв рішення на користь Державної архітектурно-будівельної інспекції України, підтвердивши правомірність вимог про знесення об’єкта самочинного будівництва в с. Софіївська Борщагівка», – додали в інспекції.

Источник: http://stroyobzor.ua/news/sud-prinyal-reshenie-o-snose-samovolnogo-stroitelstva-na-kievshchine.html

 

Sharing is caring!

Send a Comment