Суддівський конвеєр штампує накази про стягнення боргів за газ

За заявами ТОВ «Київоблгаз збут» районні суди Київської області поставили на конвеєр видачу наказів про стягнення з побутових споживачів заборгованості за спожитий газ. Отримавши такий наказ – не втрачайте свідомість і не впадайте у відчай, а негайно подавайте до суду заяву про його скасування (див. зразок).

Заява про скасування судового наказу

Вишгородський районний суд Київської області

07300, м. Вишгород, вул. Кургузова, 7

ПІБ, адреса, паспортні дані, ІД-код, засоби зв’язку заявника

Стягувач: Товариство з обмеженою відповідальністю «Київоблгаз збут»

07300, м. Вишгород, вул. Набережна, 7-А

ЄДРПОУ 39592941; контакт-центр: +380 (443) 646 104, email: contact@kv.104.ua

10 серпня 2022 року Вишгородським районним судом Київської області було видано судовий наказ по справі №656/555/22-ц про стягнення з мене, Петриненко Олени Іванівни, на користь ТОВ «Київоблгаз збут» заборгованості за спожитий природний газ за 2021 рік у розмірі 6 658 грн. 86 коп.

Судовий наказ мною отриманий 15 серпня 2022 року, тому строк на подачу заяви про скасування судового наказу, у відповідності до вимог ст. 170 ЦПК України, не пропущений.

Вважаю, що вищезазначений судовий наказ є необґрунтованим та підлягає скасуванню з наступних підстав.

За 2021 рік у мене відсутня заборгованість перед ТОВ «Київоблгаз збут» по сплаті за спожитий природний газ у вказаному Стягувачем розмірі, що підтверджується квитанціями про сплату (копії яких додаються до Заяви, оригінали будуть надані в судовому засіданні), у зв’язку з чим, вимоги Стягувача є незаконними та безпідставними. 

Згідно з ч. 1 ст. 171 ЦПК  України заява про скасування судового наказу не пізніше наступного дня передається судді, визначеному у порядку, встановленому статтею 33 цього Кодексу.

Згідно з ч. 3 ст. 171 ЦПК  України у разі відсутності підстав для повернення заяви про скасування судового наказу, суддя не пізніше двох днів після її подання постановляє ухвалу про скасування судового наказу, в якій роз’яснює заявнику (стягувачу) його право звернутися до суду із тими самими вимогами в порядку спрощеного позовного провадження.

На підставі вищевикладеного, керуючись ст. 170, 171 ЦПК України, –

Прошу:

  1. Скасувати судовий наказ, виданий 10 серпня 2022 року Вишгородським районним судом Київської області, за яким було стягнуто з мене, Петриненко Олени Іванівни, заборгованість в розмірі 6 658 грн. 86 коп.
  2. Судове рішення (ухвалу) за результатами розгляду даної заяви направити Заявнику  поштовим листом за адресою, яка зазначена в цій заяві.

Документи, що додаються до заяви:

– копії квитанцій про сплату за спожитий газ за 2021 р.,

– квитанція про сплату судового збору.

 

Дата                                                              (підпис)

 

Судовий наказ буде скасовано – іншого закон не передбачає. Якщо Газзбут захоче отримати нарахований вам борг, йому доведеться подати позов зі сплатою судового збору і доводити наявність боргу та його розмір у дебатах з вами в судових засіданнях. Чи виникне у нього таке бажання? Не факт. Боржників фірташівці наплодили багато, і не завжди в законний спосіб, тож оплачувати за кожного судовий збір, послуги адвоката і роками чекати бажаного рішення – не їх метод.

Тож дерзайте! Церемонії зайві. Адже у червні минулого року Державне бюро розслідувань викрило масштабну схему безоплатної передачі Міністерством енергетики та вугільної промисловості України газорозподільних систем у користування приватним операторам, зокрема – ТОВ «Київоблгаз збут», чия багаторічна протиправна діяльність завдала державі збитків на суму 1,488 млрд. гривень.

25 травня 2022 р. слідчий суддя Печерського суду Києва передав в управління Нацагентству з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) арештовані корпоративні права 26 обласних та міських операторів газорозподільних систем, які експлуатують державні газові мережі, в тому числі – «ТОВ «Київоблагаз збут». Передача відбулася за клопотанням Державного бюро розслідувань.

Досудове розслідування триває. Процесуальне керівництво здійснює Офіс Генерального прокурора.

Sharing is caring!

Send a Comment