«Свої Люди»: НАБУ перевірить ймовірну розтрату 78 млн. грн. при будівництві сміттєсортувальної станції

Юристи проєкту «Свої Люди» (Bihus.Info) спільно з активістами ГО «Ініціативний рух «Громадський патруль» добились відкриття провадження НАБУ щодо можливої розтрати 78,5 млн. грн. на будівництві сміттєзвалища на Донеччині. Про це повідомляють юристи проєкту «Свої Люди» з посиланням на відповідь Вищого антикорупційного суду, який і зобов’язав НАБУ відкрити провадження.

Активісти ГО «Ініціативний рух «Громадський патруль» повідомили, що службові особи КП «Донецький регіональний центр поводження з відходами» ймовірно домовились з компанією ТОВ «Українська Експортно-Імпортна Торгова Компанія». І разом, під час проведення закупівель, внесли неправдиві відомості до будівельної документації. За даними з розслідування активістів, це могло спричинити розтрату 78,5 млн. грн. бюджетних коштів.

З цією інформацією активісти «Громадського патруля» звернулись до юристів проєкту «Свої Люди», і спільно повідомили про корупційну схему в НАБУ. Однак, в НАБУ відмовились перевіряти дану інформацію. Тоді активісти звернулись до Вищого Антикорупційного Суду, який зобов’язав НАБУ розслідувати цю схему.

Нагадаємо, це не перша підозріла ситуація з будівництвом сміттєзвалищ на Донеччині. Раніше юристи проєкту «Свої люди» спільно з активістами ГО «Ініціативний рух «Громадський патруль» добились перевірки АМКУ тендеру на будівництво сміттєзвалища. За інформацією активістів, учасники тендеру ймовірно вступили в попередню змову.

Якщо ви маєте інформацію про порушення на тендерах і вам потрібна правова допомога – звертайтесь до юристів платформи «Свої Люди»  і добивайтесь справедливості.

АМКУ перевіряє тендер на будівництво сміттєзвалища за 60 млн на Донеччині – «Свої Люди”

Юристи проєкту «Свої люди» (Bihus.Info) спільно з активістами ГО «Ініціативний рух «Громадський патруль» добились перевірки тендеру на будівництво сміттєзвалища на Донеччині. За даними активістів, всі 4 компанії-учасника закупівлі ймовірно узгодили свої дії на торгах. Після звернення активістів Антимонопольний комітет розпочав перевірку закупівлі.

Sharing is caring!

Send a Comment