Сходи для «русского мира» в Києві прокладає ГО «Андріївсько-Пейзажна Ініціатива» (ВІДЕО)

Болісно, зі скандалами та з міліцією на будівельному майданчику, який є пам’яткою археології національного значення «Місто Володимира – дитинець стародавнього Києва з фундаментами Десятинної церкви» (Постанова Кабінету Міністрів України від 03.09.2009 № 928) – на Десятинку повернулися сходи.

13631381_262852887425270_8321528664096371546_n

Вже сьогодні всім киянам стало зрозуміло, що «поправши» фундамент князівського палацу Володимира, «русский мир» прокладає дорогу в столицю України, до Десятинної церкви. Мова йде про славнозвісний «марш мира», організований Московським патріархатом, який крокує Україною та має завершитись біля пам’ятника князю Володимиру. Не секрет, що однією із точок кульмінації цього грандіозного дійства стануть фундаменти давньоруського першохраму – Десятинної церкви. Сходи до храму з вул. Володимирської, 2 були в незадовільному стані, от і виникла ідея у координаторів маршу їх відремонтувати, «…і це ледь не перший приклад класичного публічного меценатства в Києві ще з початку ХХ століття» – зауважила координатор ГО «Андріївсько-Пейзажна ініціатива» Марина Соловйова, яка ініціювала цей проект. Тож, не зважаючи на протести громадськості та відкриту кримінальну справу, під прапорами Московського патріархату дружно вишукуються: голова опікунської ради Національного заповідника «Софія Київська» Федір Зернецький (він є старостою релігійної громади славнозвісного самобуду Московського патріархату біля Національного музею історії України) та її члени: Марина Соловйова і Ірина Нікіфорова (ГО «Андріївсько-Пейзажна Ініціатива»). Вони всі є акторами у цьому блискучому спектаклі під назвою – «Русский мир».

Олена Сердюк‎, виконавчий директор в Український національний комітет Міжнародної ради з питань пам’яток і визначних місць (ICOMOS), голова ради в Київська міська організація Українського товариства охорони пам’яток історії та культури


Sharing is caring!

Send a Comment