Син «слуги народу» Арістова пропонує відправляти на війну з РФ дітей ветеранів АТО — після фото на тлі Кремля

Син «Слуги народу» Юрія Арістова – Артем опублікував у соцмережах скриншот з телеграм-каналу журналіста Макса Назарова, в якому той пропонує відправляти на Донбас дітей ветеранів АТО. Про це в Facebook пише журналіст Єгор Чечеринда, інформує Цензор.НЕТ.

«Я був абсолютно впевнений, що історія з «московськими» подорожами сина голови бюджетного комітету ВР Юрія Арістова – завершена та фіналізована. Що з «золотим хлопчиком» поважний батько провів належну виховну роботу та пояснив, що не можна принаймні публічно висловлювати власне захоплення керівниками країни-агресора та вивішувати у соціальних мережах фото власного голого торсу на тлі Кремля, де сидить Путін. Але я – помилявся», – пише Чечеринда.

У Сторіс Instagram син Арістова опублікував скриншот з телеграм-каналу журналіста Назара Георгіца (відомий також як Макс Назаров. – ред.), в якому він звинувачує ветеранів АТО в «комерційному цькуванні» сина Арістова.

«Може, це тупе комерційне цькування? Адже атошники часто грішать подібним. То канали штурмують, то верхівки лісів пиляють, то дітей труять. Тоді зрозуміло, бабки всім потрібні», – йдеться в пості.

«Далі Артем Арістов на його товариш Наглый намагаються підсилити резонанс від посту та пропонують відправляти на війну з РФ не тих, хто «сидить ВКонтакте», лайкає фото президента РФ та робить селфі біля Кремля (маючи на увазі, очевидно, себе), а дітей ветеранів АТО», – продовжив Чечеринда.

«Якщо у любителів воювати таке бажання відправляти дітей на фронт – навіщо відправляти чужих? Пошліть своїх обов’язково правильних патріотів, які Вконтакте не сидять», – можна прочитати на профілі сина глави бюджетного комітету ВР Юрія Арістова. Нагадаю, нещодавно група ветеранів АТО в соцмережах запропонувала відправити Артема Арістова, відповідно до призовного віку, – в українську армію. «На патріотичне перевиховання. Але, певно, «золоту молодь» без моралі та будь-яких людських цінностей, окрім грошей, наркотиків та «плотських утєх» жодне військо виховати вже не зможе. Підтримаю Наглого та його друга Артема – Моральне уродство, на жаль, війною не лікується… », – додав журналіст.

Раніше повідомлялося, що 21-річний Артем – син голови бюджетного комітету, народного депутата від фракції «Слуга народу» Юрія Арістова – Артем –  хвалиться своїми візитами до Москви, публікуючи фотографії на тлі Кремля в соцмережах.

Мальдіви під час війни і син у Москві: Скрипін розриває Аристова

Народного депутата із парламентської фракції «Слуга народу», заступника голови Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки Юрія Арістова в середині липня помітили у 5-зірковому готелі Waldorf Astoria Maldives, що розташовується на приватному острові Ітхаафуші (Мальдіви). Син Арістова позував на фоні кремля та публікував у соцмережах скриншот з телеграм-каналу журналіста Макса Назарова, в якому той пропонує відправляти на Донбас дітей ветеранів АТО.

Sharing is caring!

Send a Comment