Таємниця з минулого очільника РФ: Чому Путін тремтить від натовпу людей?

Акім Галімов і «Реальна історія» розкривають страшну таємницю, яку ховає президент РФ!

Владімір Путін досяг суттєвого успіху у створенні нещадного тоталітарного режиму. Силові розгони мітингів та кримінальні справи для незгодних з режимом – в Росії нормальна практика. Справа в тому, що очільник Кремля параноїдально боїться натовпів.

Причина цього страху криється у одній події, що сталася з ним в листопаді 1989 року, коли ще сам путін працював у Дрездені, НДР.

У проекті «Реальна історія» Акім Галімов створює невеликі відео на важливі історичні теми, якими спекулює Росія. Ми хочемо, щоб ви знали правду про підписані Хмельницьким угоди з росією. Про те, як росія анексувала і штучно насаджувала російську політику на українських територіях. Про безпощадність каральної системи російської імперії та СРСР. Що пов’язує Україну та Крим. Ви маєте почути правду, щоб більше ніколи не піддаватися на маніпуляції кремля. Окрім того, саме час розказати українцям справжні історії її героїв. Бандера, Чорновіл, Плахотнюк – ці та інші люди віддали своє життя за незалежну вільну Україну. Ми маємо знати реальні історичні факти, щоб правильно розуміти все, що відбувається сьогодні. Всі факти перевіряють професійні історики.

Sharing is caring!

Send a Comment