Телеканал ZIK звернувся до НАЗК щодо братів-олігархів Дубневичів

1408088

Заступнику голови Національного агентства з питань запобігання корупції Руслану Радецькому журналісти телеканалу ZIK передали запит з вимогою перевірити діяльність народних депутатів Ярослава та Богдана Дубневичів. Зокрема, надати оцінку тому фактові, що Ярослав Дубневич є головою комітету з питань транспорту ВРУ та водночас бенефіціаром приватної компанії – Корпорації «КРТ».

Заяву до НАЗК вручили представникові НАЗК в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00 –15:00 та 19:00 –21:00).

На думку журналістів, у тому, що Ярослав Дубневич посідає місце очільника транспортного комітету парламенту та є засновником приватної фірми, є конфлікт інтересів. До того ж контрольована ним «Корпорація «КРТ» регулярного виграє тендери, що їм проводить ДП «Укрзалізниця» та інші державні підприємства транспортної галузі.

В ефірі телеканалу ZIK журналісти не раз розкривали корупційні схеми братів-залізничників. Зокрема, розповідали, що корпорацій «КРТ», яка виготовляє частини верхньої будови колії – анкери та клеми – продавала їх «Укрзалізниці» за завищеними цінами. В результаті держбюджет втратив мільярди гривень. Самі ж депутати від звинувачень відхрещуються.

До слова, народний депутат Сергій Лещенко стверджує, на ПАТ «Укрзалізниці» продовжують наживатися олігархи, незважаючи на суспільну увагу до цієї теми: «Наразі ми не маємо реакції правоохоронних органів на численні звернення і журналістів і народних депутатів стосовно корупції в Укрзалізниці. Завдяки суспільній увазі, про цю тему говорять все голосніше. От уже навіть міністр інфраструктури сказав про це на засіданні уряду.

Однак, наразі народні депутати-олігархи Дубневичі проводжують збагачуватись на Укрзалізниці. Вони продовжують призначати своїх людей і при Бальчуну. Це питання також має стати підставою для розслідування правоохоронців».

Джерело

Sharing is caring!

Send a Comment